Wolfenstein II: Colossus جدید یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط MachineGames طراحی شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این در ۲۷ اکتبر سال ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی شد و در سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوئد عرضه خواهد شد. این بازی هشتمین ورودی اصلی در سری ولفنشتاین و دنباله ای از ولفنشتاین ۲۰۱۴ است: سفارش جدید، که در تاریخ متناوب ۱۹۶۱ آمریکا در پی پیروزی نازی های جنگ جهانی دوم قرار دارد. این داستان به دنبال ویلیام “B.J.” Blazkowicz و تلاش های او برای مبارزه با رژیم نازی در ایالات متحده است. این بازی از منظر اول شخص بازی می شود و اکثر سطوح آن به طور پیوسته حرکت می کنند. داستان در فصل ها تنظیم شده است، که بازیکنان برای پیشرفت کامل هستند. انتخاب اخلاقی در پرولوگ تغییر کل داستان بازی است؛ برخی از شخصیت ها و نقاط کوچک نقشه در طول جدول زمانی جایگزین می شوند. این بازی دارای سلاح های گوناگون است که اکثر آنها می توانند دوبار استفاده شوند. سیستم پوشش نیز موجود است. در ادامه «نظم نوین»، تیم توسعه با هدف مشخص کردن بلازکوویچ برای بازیکنان به منظور جذب شخصیت وی بود.

  دانلود ترینر Wolfenstein II: The New Colossus

  آمریکا، ۱۹۶۱٫ ترور شما از ژنرال ناتو، Deathshead یک پیروزی کوتاه مدت بود. علیرغم عقب ماندگی، نازی ها دچار غفلت در جهان می شوند. شما BJ Blazkowicz، همچنین نام “Terror-Billy”، عضو مقاومت، عصای امپراطوری نازی ها و آخرین امید بشریت برای آزادی است. فقط شما باید جویدن، اسلحه و جوجه را برای بازگشت به ایالات متحده، هر کشوری را نابود کنید و دومین انقلاب آمریکا را جرقه دهید. Wolfenstein II، یک ماجراجویی هیجان انگیز که به وسیله پیشگام صنعت فناوری اطلاعات ۶ به ارمغان آورده است، به بازیکنان آمریکایی تحت کنترل نازی ها ماموریت می دهد تا رهبران شجاع ترین مقاومت را ترک کنند. مبارزه با نازی ها در مکان های معروف مانند Roswell کوچک شهر، نیومکزیکو، حیاط و بلوار نیواورلئان و منهتن پس از هسته. تجهیز یک زرادخانه اسلحه بدی، و از توانایی های جدید خود را به راه خود را از طریق لژیون های سربازان پیشرفته ناسیونال و سربازان نابغه در این تیرانداز اول شخص تثبیت کنید.

  دانلود ترینر Wolfenstein II: The New Colossus

  ترینر Wolfenstein II: The New Colossus همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Wolfenstein II: Colossus جدید، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Hide، Infinite Mineweave، Infinite Throwables، No Reload، Rapid Fire، No Recoil، Super Speed، Slow Motion، One آمار کشتن توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Wolfenstein II: Colossus جدید است.

  جهت دانلود ترینر  Wolfenstein II: The New Colossus  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر