ولفنشتاین: سفارش جدید یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط MachineGames طراحی شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این در تاریخ ۲۰ مه ۲۰۱۴ برای Xbox 360، Xbox One، PlayStation 3، PlayStation 4 و Microsoft Windows منتشر شد. این بازی اولین ورودی اصلی در سری ولفنشتاین از زمان انتشار ولفنشتاین در سال ۲۰۰۹ است. ولفنشتاین: سفارش جدید در اروپا در دهه ۱۹۶۰ در جهان است که نازی ها در جنگ جهانی دوم پیروز شدند.

  دانلود ترینر Wolfenstein: The New Order

  داستان خطی از طریق ویلیام “B.J.” Blazkowicz، که مسئولیت اجرای مبارزه با حمله به قدرت های نازی است که جهان را فرا گرفته است، گفته شده است. این بازی در طول ۱۹۶۰ در جهان رخ می دهد که نازی ها آن را در جنگ جهانی دوم به دست آوردند. بازیکن نقش اصلی شخصیت سری ویلیام “B.J.” Blazkowicz (بری بلوم) را به عهده می گیرد، که مسئولیت اجرای یک “غیرممکن” ضد حمله در برابر قدرت های نازی است که در سراسر جهان را جذب کرده اند. در اروپا، سفارش جدید بازیکنان نفوذ قلعه نازی ها و مبارزه با لژیون های دشمنان را خواهد گرفت، در حالی که کنترل “سلاح های فوق العاده” را که رich سوم استفاده می شود برای غلبه بر زمین است.

  دانلود ترینر Wolfenstein: The New Order

  ترینر Wolfenstein: The New Order همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز ولفنشتاین: سفارش جدید، شما می توانید از این برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield، Ammo Infinite، No Reload، Engrave Infinite، No Overheating، No Recoil، Enable Super Precision، Stamina Infinite، نفس بی نهایت، سوپر سرعت را فعال کنید توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 (1.0.0.2) از بازی Wolfenstein: سفارش جدید است.

  جهت دانلود ترینر  Wolfenstein: The New Order از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر