Wolfenstein®: The Old Blood یک پیشگویی مستقل برای تیرانداز ماجراجویی اول شخص است، Wolfenstein®: Order New. ماجراجویی که شامل هشت فصل و دو داستان متصل است، دارای ویژگی های MachineGames می باشد – هیجان انگیز، داستان غواصی و شدید مبارزه با شخص اول. به عنوان جنگجو BJ Blazkowicz جنگجو، شما خود را با سلاح های جدید مانند تفنگ پیچ و مهره و نارنجک Kampfpistole راه اندازی خود را به عنوان تلاش برای خنثی کردن ماشین ارتش پیشرو رژیم، و استفاده از لوله های دوئل که می تواند برای بالا رفتن از دیوار استفاده می شود – و یا برای ضرب و شتم وحشیانه از طرفداران قبل از هرگز دیده می شود.

  دانلود ترینر Wolfenstein: The Old Blood

  سال ۱۹۴۶ است و رژیم در آستانه برنده شدن در جنگ جهانی دوم قرار دارد. B.J. Blazkowicz در تلاش برای تبدیل شدن به جزایر به نفع متحدان، باید یک ماموریت حماسی، دو بخش عمیق در داخل بایرن قرار گیرد … قسمت اول از ولفنشتاین: خون قدیمی – رودیگجر و دنیای گرگها – بوسیله BJ Blazkowicz در مقابل یک نگهبان زندان مانایاکی به عنوان قلمرو ولفنشتاین در تلاش برای سرقت مختصات به ترکیب ژنرال داتسهاده می باشد. در قسمت دوم – اسرار تاریک Helga Von Schabbs – جستجو قهرمان ما برای مختصات او را به شهر Wulfburg منتقل می کند که در آن یک باستان شناس رژیم وسوسه انگیز مصنوعات مرموزی است که تهدید می کنند از قدرت تاریک و باستانی سرپیچی کنند.

  دانلود ترینر Wolfenstein: The Old Blood

  ترینر Wolfenstein: The Old Blood همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Wolfenstein: The Old Blood، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامتی بی نهایت، سپر بی انتها، مهمات بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، نارنجک بی نهایت، سلاح های دشمن مرده، اکسیژن بی نهایت، سوپر سرعت (سرعت حرکت) Super Jump، One Hit Kill، Super Speed، (سرعت بازی)، Bullet Time. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 است) به روز رسانی ۱) از بازی Wolfenstein: خون پیر.

  جهت دانلود ترینر  Wolfenstein: The Old Blood از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر