Wolfenstein: Youngblood یک تیرانداز اولین فردی است که توسط استودیو MachineGames و Arkane توسعه‌یافته و توسط Softworks Bethesda منتشر شده‌است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو Switch، پلی استیشن ۴ و اکس باکس در جولای ۲۰۱۹ و stadia در تاریخ بعدی منتشر شد. در این بازی، بازیکن کنترل “جس” یا “Soph” را از دیدگاه سوم‌شخص به دست می‌گیرد. یک حالت مجزای مشارکتی در این بازی گنجانده شده‌است. بازیکنان می‌توانند بازی را با یک بازیکن دیگر یا یک جایگزین هوش مصنوعی تکمیل کنند. برخلاف بازی‌های reboot، ماموریت‌هایی را می توان در یک نظم غیر خطی تکمیل کرد، و بازیکنان می‌توانند تجهیزات و توانایی‌های جدیدی را در حین پیشروی در این بازی کشف کنند. ویکی‌پدیا:.

  دانلود ترینر Wolfenstein: Youngblood

  Wolfenstein: Youngblood اولین ماجراجویی مدرن با نام op – op است. نوزده سال پس از حوادث of دوم، BJ Blazkowicz پس از ماموریتی به پاریس اشغال‌شده ناپدید شده‌است. اکنون پس از سال‌ها آموزش از پدر سرسخت their، دو دختر BJ، “جس” و “Soph Blazkowicz” (Soph Blazkowicz)مجبور به اقدام شده‌اند. با یکی از دوستان خود بازی کنید یا تنها بازی کنید. سطح بالا، اکتشاف، و ماموریت کامل برای باز کردن قابلیت‌های جدید، سلاح، ابزار، لوازم آرایشی، و بیشتر برای تکمیل playstyle و سفارشی کردن ظاهر شما. Wolfenstein: Youngblood دارای بیش‌ترین تجربه Wolfenstein تا به امروز است. از پایه جدیدی از عملیات که عمیقا در قلب of پاریس واقع شده‌است، برنامه‌ریزی می‌کند که چگونه و چه موقع حمله کند و رژیم نازی را از بین ببرد.

  دانلود ترینر Wolfenstein: Youngblood

  ترینر Wolfenstein: Youngblood همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Wolfenstein: Youngblood، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کد Cheat ضروری استفاده کنید: سلامت نامحدود، حفاظ نامحدود، بدون بار کردن، Stealth حالت، یک‌بار ضربه زدن، سوپر سرعت. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v۱. ۰ (به Update ۲۰۱۹ – ۰۷ – ۲۹)بازی Wolfenstein: Youngblood.

  جهت دانلود ترینر  Wolfenstein: Youngblood از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر