Woolfe: خاطرات قرمز هود یک داستان شگفت انگیز از داستان کلاسیک است که شما آن را می دانید. همه بزرگ شده، فریاد زدند و با تبر مسلح شده اند، قهرمان ما سرخ سواری هود بر روی odyssey برای انتقام از مرگ پدر و مادر خود را به دست غول بزرگ شرکت بی بی B. Woolfe انتقام می گیرد. آمادگی خود را برای گرفتن قرمز در یک سفر حماسی با پلتفرم بازی های قدیمی و قدیمی، مبارزه با هک و مبارزه با خنده دار و پاداش های زیست محیطی سرگرم کننده ای که این جهان فانتزی افسانه ای ترسناک را کشف می کند، آماده کنید.

  دانلود ترینر Woolfe: The Red Hood Diaries

  ویم وودرز، بنیانگذار و مدیر عامل GRIN، گفت: “Woolfe: خاطرات قرمز هود دوستانه برای تیم گرین بوده است و ما هیجان زده می شویم که پد کنترل را برای تفسیر منحصر به فرد خود از اسطوره سرخ پوش هود به دنیای بازی منتقل کنیم.” Woolfe – The Diaries سرود هود یک افسانه سینمایی است که حاوی یک سرود سوارکاری انتقامجو است. همه بزرگ شده، فریاد زدند و با تبر مسلح شده اند، قهرمان ما بر روی یک عادت برای انتقام از مرگ پدر و مادرش استوار است. برای اینکه یک داستان شگفت انگیز را در مورد داستان سرخ سواری هود بشنوید، بعضی از بازی های خوب قدیمی قدیمی، مبارزه هک و مبارزه با خنده دار و پاداش های محیط زیستی سرگرم کننده برای سرگرم کردن جهان جذاب فانتزی است.

  دانلود ترینر Woolfe: The Red Hood Diaries

  ترینر Woolfe: The Red Hood Diaries همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Woolfe: Diaries of Red Hood، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کد های ضروری Cheat استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Magic، Ghost Mode، Super Speed، Super Jump، One Hit Kill، Freeze Enemies، Teleporter، Slowmotion. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3.01 از بازی Woolfe: The Diaries of Hood Diaries است.

  جهت دانلود ترینر  Woolfe: The Red Hood Diaries از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر