World War Z یک بازی ویدیویی تیرانداز سوم است که توسط Saber Interactive ساخته شده است و توسط Focus Home Interactive و Mad Dog Games LLC منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ منتشر شد. بر اساس کتاب ۲۰۰۶ با همان نام و در همان جهان به عنوان سازگاری فیلم ۲۰۱۳، این بازی به دنبال گروهی از بازماندگان یک زامبی آخرالزمان در شهرهای مسکو، نیویورک، اورشلیم و توکیو. این بازی در دسامبر ۲۰۱۷ به عنوان یک بازیگر چهار نفره در The Game Awards اعلام شد. این بازی بر روی فیلم World War Z 2013 تمرکز دارد و گیم پلی این بازی با مبارزات مبارزه با تیرانداز سوم شخص شبیه به شمار زیادی از زامبی ها، تله های دفاعی و جابجایی ها است. این بازی در نیویورک، اورشلیم، مسکو و ژاپن تنظیم خواهد شد.

  دانلود ترینر World War Z

  World War Z یک تیرانداز شخص ثالث با چهار بازیکن هیجان انگیز است که شامل زوج های عظیم زامبی است که با بهره گیری از شیوه زندگی خود، آنها را بی پروا می کند. تمرکز بر روی گیم پلی سریع – و بر اساس ویژگی فوق العاده محبوب پارامونت تصاویر از همان نام – جنگ جهانی زا جستجوی داستان های جدید و شخصیت های از سراسر جهان در زمان، غافلگیرانه، ماموریت های بسیار هیجان انگیز است که به طور خاص برای کنسول های مدرن و PC ساخته شده است. تند و تلخ احساس ترس و رحمت نمیکند. آن را به جلو گسترش می دهد و مصرف می کند. با هم، ایستگاه خود را و تخلیه زرادخانه سلاح مرگبار را به این صدها نفر از زامبی های پر سر و صدا. مرگ عجیب و غریب رضایتبخش زندگی را به عنوان مرگ و خیانت به خود جلب می کنید و در برابر چنین شگفت انگیزی غلبه می کنید. ارواح را از طریق راکت ها، ماشین آلات، نگهبانان، برج ها، پرتاب نارنجک، سیم خاردار و غیره بریزید. بشریت در آستانه انقراض است. از نیویورک، به مسکو، به اورشلیم، آخرالزمان ارواح ادامه می دهد. بی شماری میلیون ها زامبی باهوش بدون احساس و یا ترس نفوذ و آلوده به بازماندگان جنگ با جنگ جهانی زا. به عنوان پایان دادن به حلقه ها، یک گروه چند سخت تند با هم و تحمل. به تنهایی ما به راحتی برنده می شویم با هم، شاید ما هنوز هم ارباب را پایین آورده و فشار می دهیم. برای داستان ما – داستان بشریت – اگر تنها بتوانیم زندگی کنیم، تنها می توانیم زندگی کنیم.

  دانلود ترینر World War Z

  ترینر World War Z همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی World War Z، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Super Speed، Slow Motion، Easy Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی World War Z است.

  جهت دانلود ترینر  World War Z از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر