WWE 2K16 یک بازی ویدیویی حرفه ای است که توسط Yuke و Concepts Visual طراحی شده است و توسط ۲K Sports برای PlayStation 3 (PS3)، PlayStation 4 (PS4)، Xbox 360، Xbox One و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی هفدهم در سری بازی های WWE (سوم تحت نام “WWE 2K”) است و دنباله روی WWE 2K15 می باشد. معکوس تغییر کرده است، بنابراین بازیکنان مقدار معینی از هر بازی را دارند، و بازیکنان از هرزنامه هرزنامه را با هم مقایسه می کنند. در نسخه های بعدی نسل هیچ صفحه بارگذاری بین ورودی ها وجود ندارد و بازیکنان توانایی حمله به کشتی گیران دیگر را در هنگام ورود خود دارند. داور و مدیر AI بهبود یافته است. مینیژیم کشتی زنجیری بازسازی شده است. پین ها و ارسال ها دوباره اصلاح و بهبود یافته اند، سیستم جدیدی که جایگزین قبلی شده است، اجازه می دهد تا شکست های عادلانه تر و انیمیشن های جدیدتر نیز اضافه شود، از جمله پین ​​های کثیف و پین های لغو شده. بازیابی آنلاین نیز بهبود یافته است. این بازی همچنین ویژگی های استراحت را حفظ می کند شخصیت ها می توانند برای بازگرداندن استقامت استفاده کنند. گیم پلی در نسخه های PS3 و Xbox 360 عمدتا مشابه همانند تکرارهای قبلی در کنسول های مربوطه است، هر چند که انیمیشن های صاف را برای تعدادی حرکت می کند.

  دانلود ترینر WWE 2K16

  جدیدترین افزونه به نام جشنواره فستیوال WWE، اقدامات معتبر، قوی و سخت را ارائه می دهد، از جمله ویژگی های مورد علاقه طرفداران و جدید WWE Superstars، Divas و Legends، نوآوری های گیم پلی، به روز رسانی های ارائه شده و غیره.

  دانلود ترینر WWE 2K16

  ترینر WWE 2K16 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی WWE 2K16، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Momentum، Infinite Finisher Move، تخلیه سلامت طرفداران، Drain Opponent’s Stammina، Drain Opponent’s Momentum، Drain Opponents 0 Finisher Move، Infinite SP، Infinite VC، Max Attribute. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.05 از بازی WWE 2K16 است.

  جهت دانلود ترینر  WWE 2K16 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر