WWE 2K18 یک بازی ویدیویی حرفه ای است که در همکاری بین Yuke و Concepts Visual ایجاد شده است و توسط ۲K Sports منتشر شده است. نسخه “Digital Deluxe” و “Sina (Nuff)” در اکتبر ۱۳، ۲۰۱۷ منتشر شد و Standard Edition در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. نسخه سوئیچ نینتندو قرار است در اواخر سال ۲۰۱۷ عرضه شود. این بازی نوزدهم در سری بازی های WWE (پنجم تحت نام دومین WWE 2K) است و دنباله روی WWE 2K17 است. این اولین بازی ویدیویی تحت پرچم WWE 2K خواهد بود که بر روی پلت فرم نینتندو منتشر خواهد شد. این اولین بازی ویدیویی تحت پرچم WWE 2K است که برای پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر نشده است.

  دانلود ترینر WWE 2K18

  بزرگترین بازی ویدیویی در تاریخ WWE با WWE 2K18! WWE 2K18 با پوشش Superstar Seth Rollins، وعده داده است که شما را به حلقه نزدیک تر از همیشه قبل از اقدام سخت، گرافیک خیره کننده، درام، هیجان، حالت های بازی جدید، نوع بازی اضافی، قابلیت های عمیق ایجاد، و همه چیز شما آمده است برای عشق از WWE 2K. مانند هیچکس باشید بازی WWE واقعی ترین بازی همیشه! Realest تجربه بازی ویدیویی WWE فقط با اضافه شدن ۸ بازی مردانه، یک سیستم حمل و نقل جدید، شناسایی وزن جدید، هزاران انیمیشن جدید و یک منطقه پشت صحنه عظیم شد. یک موتور رندر جدید نیز WWE 2K18 را یک تعمیرات بصری می کند و درام WWE به زندگی مانند هرگز قبل از آن را به ارمغان بیاورد!

  دانلود ترینر WWE 2K18

  ترینر WWE 2K18 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی WWE 2K18 شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، بی نهایت موتمن، حرکت بی نهایت Finisher، تخلیه سلامت طرفداران، تخلیه Opponent’s Stammina، Drain Opponent’s Momentum، Drain Opponents 0 Finisher Move، Infinite SP، Infinite VC، Max Attribute. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.05 از بازی WWE 2K18 است.

  جهت دانلود ترینر  WWE 2K18  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر