WWE 2K19 یک بازی ویدیویی حرفه ای است که در همکاری بین Yuke و Concepts Visual ایجاد شده است و توسط ۲K Sports منتشر می شود. این مجموعه برای انتشار در اکتبر ۹، ۲۰۱۸ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی است. این بازی بیستم در سری بازی های WWE (ششم تحت نام دومین WWE 2K) و پیگیری به WWE 2K18 است. در مصاحبه ای با Hardcore Gamer، مدیر خلاق WWE 2K لیونل جنکینز اظهار داشت که WWE 2K19 از بازی گیم پلی شبیه سازی شده در چهار بازی چهار بعدی WWE، که در WWE 2K18 به نفع یک گیم پلی سریع تر و مایع تر است، می رود، گفت: آنها از طریق محصولی که به آنها داده بودند خاموش شدند و ما مجبور بودیم در خارج از جعبه فکر کنیم و هرگز فکر نکردیم که ما این کار را انجام دهیم. هسته شبیه سازی بود، و مردم توسط آن خاموش شدند و ما با صدای بلند و روشن شنیدیم که آنها دیگر آن را خریداری نمی کردند و این نیروی محرکه پشت این همه آن بود. »وی افزود:” ما از طرف فینال شنیدیم که خیلی آهسته بود، خیلی کم بود و دیگر سرگرم نبود. »

  دانلود ترینر WWE 2K19

  WWE 2K19 به عنوان آخرین ورود به فستیوال بازی های ویدئویی WWE گل سرسبد وارد شده و ویژگی های Superstar AJ Styles را پوشش می دهد. WWE 2K19 یک لیست عظیم از Superstars محبوب WWE، Legends و Hall of Famers، و همچنین موارد مورد علاقه NXT را نمایش خواهد داد. تجربه گیم پلی معتبر WWE، گزینه های ایجاد گسترده، جذب انواع مطابقت، حالت های طرفدار مورد علاقه و خیلی بیشتر! VISUAL STUNNING: در عمل از طریق گرافیک فتوشاپ، هیجان قشنگ و هزاران انیمیشن جدید گیم پلی که شما را قادر به تجربه WWE در سطح حق بیمه می کنند، شرکت کنید. MyCAREER: تجربه مسابقات با ریسک بالا، صحبت کردن با مخالفان خود و تبدیل شدن به مسیر حرفه ای MyPLAYER شما را به عنوان راه خود را به شکوه WWE استراتژی. داستان اصلی منتشر شده توسط WWE Superstars باعث می شود WWE 2K19 بهترین تجربه MyCAREER است! بازگشت دانیل بریان: بله بله بله WWE Superstar دانیل برین، از لحظات تعیین کننده شغلی خود در رویداد اصلی WrestleMania XXX تا بازنشستگی دلخراش خود تا بازگشت به پیروزی در سال ۲۰۱۸، زنده ماندن، همه را از طریق کلمات دانیل برین بیان کرد. اهداف کامل برای باز کردن شخصیت های قابل پخش، attires و عرصه.

  دانلود ترینر WWE 2K19

  ترینر WWE 2K19 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی WWE 2K19، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Momentum، Infinite Finisher Move، تخلیه سلامت طرفداران، Drain Opponent’s Stammina، Drain Opponent’s Momentum، Drain Opponents 0 Finisher Move، Infinite SP، Infinite VC، Token نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی WWE 2K19 است.

  جهت دانلود ترینر  WWE 2K19 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر