تلفیق منحصر به فرد از تیرانداز بالا و استراتژی دفاع برج. شما X-Morph – یک گونه بیگانه است که به زمین حمله می کند تا منابع خود را برداشت کند و سطح آن را ترسیم کند. با دقت انتخاب انواع برج های بیگانه و یا پرتاب خود را به گرما نبرد، در ساخت حالت استراتژیک. ساختن مارها برای دشمنان ورودی در محیطی که برنامه ریزی استثنایی را فراهم می کند. ساختمان ها را بشکنید و پل ها را فرو ببرید تا از دفاع شما حمایت کنید یا به سادگی از بین نبرید. دارای طیف وسیعی از سلاح های بیگانه منحصر به فرد و استفاده از استراتژی های دفاعی مانند شما قبلا هرگز در این سبک دیده اید.

  دانلود ترینر X Morph Defense

  هدف شما این است که از اهرم های X-Morph از امواج نیروهای نیروی انسانی دفاع کنید. هر موج دشمن پیش از مرحله فاز نصب قرار می گیرد که در آن بازیکن می تواند ببیند که چه نوع دشمنان به او حمله می کنند و مسیرهای آنها را مشاهده می کنند. هیچ محدودیت زمانی برای این مرحله وجود ندارد، بنابراین بازیکن می تواند دقت خود را در دفاع از خود طراحی و یا شروع به مبارزه با فورا و محل برج ها در صورت نیاز در طول نبرد وجود دارد. یکی از ویژگی های کلیدی بازی این است که توانایی ساخت برج ها تقریبا در هر نقطه از نقشه و شکل دادن به مسیر دشمن با اتصال برج ها با نرده های لیزری است. بازیکن می تواند بین ساختن مارهای طولانی از برج های اصلی و یا قرار دادن برج های پیشرفته تر که در انواع مختلف دشمنان ورودی موثرتر است، انتخاب کند.

  دانلود ترینر X Morph Defense

  ترینر X Morph Defense همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی X-Morph: Defense، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامت نامحدود، کشتن آسان، ۱۰۰ امتیاز ارتقا، پول نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.12 از بازی X-Morph: Defense است.

  جهت دانلود ترینر  X Morph Defense از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر