X4 به شما اجازه می دهد تا به صورت شخصی پرواز کنید. از ناوگان کوچک در سراسر کلاس های گسترده ای از کلاس های کشتی تا بزرگترین حامل، همه چیز را می توان از کابین خلبان یا نمای خارجی خارج شده است. تمرکز بزرگی در توسعه X4 شده است برای دستیابی به تجربه یکپارچه و همهجانبه در هنگام حرکت بین کشتی. شما می توانید یک کشتی را ترک کنید، از یک نردبان صعود کنید، بیش از حوض ایستگاه فضایی بزرگ به کشتی دیگر که ممکن است در آن پارک کرده اید، راه بروید و خلبان را که فقط برای کلیک روی صندلی خود کار می کرد جایگزین کنید. ایستگاه های فضای ساختمان و کارخانه ها همیشه پایه و اساس بازی های X بوده است. پس از به دست آوردن پول کافی از طریق مبارزه یا تجارت، اکثر بازیکنان می خواهند اقتصاد خود را بنا نهند و در مقیاس وسیعتری تحت تأثیر جهان قرار بگیرند. در X4، اکنون امکان پذیر است کاملا رایگان و خلاقانه باشد. ایستگاه ها را می توان از انواع مختلفی از ماژول ها، ماژول های تولید، بخش های زندگی، اسکله ها یا بسیاری از انواع دیگر استفاده کرد. سیستم جدید قدرتمند جدید اجازه می دهد تا ماژول ها را با استفاده از یک سیستم ارتباطی بکشید و ارتباط دهید تا خلاقیت های منحصر به فرد خود را طراحی کنید. کشتی ها همچنین انواع ارتقاء را ارائه می دهند. موتورها، سلاح ها و سایر تجهیزات را می توان در یک ویرایشگر گرافیکی اضافه کرد و در واقع بر روی کشتی دیده می شود.


  دانلود ترینر X4: Foundations

  در X4، شما می توانید سفر خود را از تعدادی از gamestarts مختلف و به عنوان تعدادی از شخصیت های مختلف، هر کدام با نقش خود، مجموعه روابط و کشتی های مختلف و فن آوری برای شروع شروع کنید. مهم نیست که چطور شروع کنید، همیشه می توانید در هر جهت دیگری آزادانه رشد کنید. تمرکز بر اکتشاف، کسب درآمد با تجارت غیرقانونی و سرقت، فرماندهی بزرگ ناوگان جنگی یا تبدیل شدن به بزرگترین کارآفرین تا کنون. همه تصمیمات شماست.

  X4: پیاده سازی مبانی

  دانلود ترینر X4: Foundations :
  مربی برای بازی X4: مبانی، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کد های ضروری کد تقلب: اعتبار بی نهایت، اقلام موجودی نامتناهی، سرعت بخشیدن، حداکثر فضای بار. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی X4: مبانی است.

   

   

  جهت دانلود ترینر X4: Foundations از باکس دانلود زیر استفاده کنید

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

  لینک های دانلود • رمز فایل: nexgame.ir
 • حجم: 748kb
 • تاریخ انتشار: 12 فوریه 2019
 • نویسنده: benyamin1375

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر