دانلود ترینر XCOM: Chimera Squad

  دانلود ترینر XCOM: Chimera Squad : XCOM: Chimera Squad یک بازی ویدئویی تاکتیکی مبتنی بر نوبت است که توسط شرکت Firaxis Games ساخته شده و توسط ۲K Games به عنوان بخشی از سری XCOM منتشر شده است. این مجموعه به عنوان دنباله ای برای XCOM 2: War of the Chosen ، پس از توافق صلح سخت میان نیروهای متخاصم انسانی و بیگانه حاصل شده است. این بازیکن یک گروه مختلط از سربازان نیروهای ویژه انسانی و بیگانه را کنترل می کند که به حفظ صلح شکننده شهر ۳۱ ، شهری آزمایشی که در آن انسان ها و بیگانگان در تلاشند زندگی مشترک داشته باشند ، کنترل می کند. در حالی که Chimera Squad از عناصر تاکتیکی مشابه سری XCOM پیروی می کند ، مفاهیم جدید گیم پلی را برای تسریع در روند گیم پلی معرفی می کند. بازی در ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ در مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

  دانلود ترینر XCOM: Chimera Squad

  XCOM: Chimera Squad داستانی کاملاً جدید و تجربه رزمی تاکتیکی مبتنی بر نوبت را در جهان XCOM ارائه می دهد. بشریت پس از سالها حکومت بیگانه ، جنگ را برای زمین پیروز کرد. اما وقتی Overlords از سیاره فرار کرد ، سربازان سابق خود را پشت سر گذاشتند. اکنون ، پنج سال پس از وقایع XCOM 2 ، انسان ها و بیگانگان در حال تلاش برای ساختن تمدن همکاری و همزیستی هستند. به شهر ۳۱ خوش آمدید ، الگویی از صلح در دنیای پس از حمله. با این حال ، همه ساکنان کره زمین از اتحاد روابط متقابل پشتیبانی نمی کنند. Chimera Squad ، یک نیروی نخبه از عوامل انسانی و بیگانه ، باید با هم کار کند تا تهدیدهای زیرزمینی شهر را به سمت هرج و مرج نابود کند. عوامل شما منحصر به فرد هستند: هر کدام از آنها مجهز به توانایی های تاکتیکی ویژه ای هستند و با انگیزه ای متفاوت برای پیوستن به تیم Chimera Squad هدایت می شوند. اعضاء تیم هدفمند را برای بررسی و مقابله با خطراتی که در ولسوالی های شهر ۳۱ وجود دارد مستقر کنید. Lead Chimera Squad را از طریق یک تجربه جدید که در میراث نوبه خود XCOM نوآوری می کند ، با استفاده از استراتژی ، کار تیمی و گیم پلی جدید و نقض شده تکمیل می کند. اهداف ماموریت آینده شهر ۳۱ به شما بستگی دارد.

   

  دانلود ترینر XCOM: Chimera Squad

  XCOM: مربی تیم ملی Chimera (+12) گزینه ها:
  مربی بازی XCOM: Chimera Squad ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم Cheat: Infinite Health ، Infinite Armor ، Max Mobility ، Max Aim ، Max Dodge ، Max Hack، Infinite Will، Max Psy، Max Critical Rate، Set Game استفاده کنید سرعت ، ویرایش حداکثر سلامت ، ویرایش زره پوش ، ویرایش تحرک ، ویرایش هدف ، ویرایش داج ، ویرایش هک ، ویرایش حداکثر ویل ، ویرایش Psy ، ویرایش نرخ بحرانی. توجه: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v1.0 بازی XCOM: Chimera Squad است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر