Yakuza 0 یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Sega توسعه داده شده و منتشر شده است. این یک مقدمه برای سری Yakuza است. این بازی در دسامبر ۱۹۸۸ در کامروچو برگزار می شود، یک تفریح ​​خیالی از Kabukicho توکیو، و Sotenbori، تفریحی fictionalized از Dotonbori اوزاکا. این نسخه برای PlayStation 3 و PlayStation 4 در ژاپن در مارس ۲۰۱۵ و در آمریکای شمالی و اروپا برای PlayStation 4 در ژانویه ۲۰۱۷ منتشر شد. در ۱ اوت ۲۰۱۸ در مایکروسافت منتشر شد.

  دانلود ترینر Yakuza 0

  سریال افسانه ای SEGA در نهایت به PC می آید. مبارزه با جهنم از طریق توکیو و اوزاکا به عنوان جوانتر yakuza Kiryu و مجیمه. در سال ۱۹۸۰ زندگی در ژاپن را در یک تجربه بر خلاف هر چیز دیگری در بازی های ویدئویی، با فریم کارت های Uncapped و قطعنامه های ۴K، در یک ردیف جلو قرار دهید. افسانه متولد شده است زرق و برق، زرق و برق و نابودي دهه ۸۰ سكوت در Yakuza 0 پشت سر گذاشته شده است. مبارزه با جهنم از طريق توكيو و اوزاکا با قهرمان قهرماني Kazuma Kiryu و گورويميما به طور منظم. بازی به عنوان Kazuma Kiryu و کشف چگونگی او در دنیای از دست رفته هنگامی که یک جمع آوری بدهی های ساده اشتباه است و علامت خود را به قتل می رسد. سپس، به کفشهای نقرهای باقیمانده Goro Majima بروید و زندگی طبیعی خود را به عنوان صاحب یک باشگاه کاباره ببینید. هر لحظه بین سه سبک مختلف مبارزه بیندازید و تمام شیوه های گولون، اراذل و اوباش، هودلوم و خدایان را از بین ببرید. با استفاده از اشیاء زیست محیطی مانند دوچرخه، پست های پست و درهای اتومبیل برای کمپوت های استخوانی و خرد کردن وحشیانه، از بین بردن چالش ها جلوگیری کنید. مبارزه تنها راه برای کشتن زمان در سال ۱۹۸۸ ژاپن نیست: از دیسکوها و باشگاه های میزبان تا بازی های کلاسیک SEGA، بسیاری از حواس پرتی ها برای دنبال کردن در دنیای غنی و دقیق، نور نئون وجود دارد. با منطقه رنگ قرمز ارتباط برقرار کنید: منطقه ی قرمز رنگ: به یک S & M تازه متولد شده کمک می کند تا حرفه ی خود را بیاموزد، یا اطمینان حاصل شود که سازنده ی خیابان می تواند آن را به حمام بسپارد – ۱۰۰ داستان باور نکردنی برای کشف وجود دارد.

  دانلود ترینر Yakuza 0

  ترینرYakuza 0 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Yakuza 0، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، حداکثر حرارت سنج بی نظمی Stamina، فوق العاده سرعت، حرکت آهسته، یک ضربه کشتن، پول بی نهایت، Infinite CP. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (20190311) از بازی Yakuza 0 است.

  جهت دانلود ترینر Yakuza 0 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر