ما هنوز هم نفس می کشید، اما تا چه حد شما می توانید از مزایای خیابان ها و کانال های زیرزمینی لندن، که توسط دنیای بیرون رفته و در معرض آلوده قرار گرفته اند، زنده بمانید؟ بقایای وحشتناکی از بشریت که از بیماری وحشتناک ویران شده است، از خیابان ها عبور می کنند و در هر نوبت برای خوردن گوشت حیوانات شان می روند. تجربه بقای ناخن گزش از ZombiU ™ برای دانلود در کنسول های نسل بعد و PC به روز شده است. ZOMBI قدرت نسل جدید سخت افزار را به شما می دهد تا سطح جدیدی از ترس را به شما نسبت دهد. تست اراده خود را برای زنده ماندن، اما مراقب باشید: مرگ دائمی است، و یک حرکت اشتباه می تواند شما را به همه چیز از دست بدهند. Zombi (که در اصل در Wii U به عنوان ZombiU عرضه شد) یک بازی ویدیویی وحشت اول شخص است که Ubisoft Montpellier برای Wii U، PlayStation 4، Xbox One و مایکروسافت ویندوز توسعه داده است.

  دانلود ترینر Zombi

  این بازی یک بازی پرتاب برای کنسول Wii U بود، اولین بار در آمریکای شمالی در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۲ و بعدا در مناطق PAL در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۱۲ و در ژاپن در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۲ منتشر شد. بازیکن نقش انسان های مختلف در طول بازی، به عنوان آنها تلاش برای زنده ماندن آخر هفته زامبی در لندن. همچنین بسته نرم افزاری Wii U ZombiU؛ همراه با کنترلر Wii U Pro، کتاب هنر ویژه ZombiU، یک کپی دیجیتال از زمین نینتندو و محتویات Wii U Deluxe Set. این بازی توسط Straight Right به Windows، Xbox One و PlayStation 4 منتقل شد و در تاریخ ۱۸ اوت ۲۰۱۵ به صورت Zombie منتشر شد. لندن در حال سقوط است. آیا آماده ای؟ آخرین بیل بر ماست پیش بینی شده بود برای دومین بار در تاریخ، یک طاعون بزرگ لندن را در یک مه از مرگ فرو ریخته است. بی بی سی به عنوان هزاران نفر از افراد ناتوان تهدید می شود و یا بدتر از آن که از بیماری مضرتر از مرگ … آلوده اند.

  دانلود ترینر Zombi

  ترینر Zombi همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Zombi، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina بی نهایت، باتری بی نهایت، Infinite مهمات / بدون بارگزاری مجدد، Teleporter، محل ذخیره سازی. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 (Steam) بازی Zombi است.

  جهت دانلود ترینر  Zombi از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر