تریبون ارتش زامبی تیرانداز سوم شخص وحشتناکی است که در دیدگاه متفاوتی از جنگ جهانی دوم قرار دارد. برلین ۱۹۴۵٫ هیتلر در مواجهه با شکست های متحدان، یکی از آخرین قمار بی قید و شرط را به ارمغان آورده است – یک لژیون سربازان افراطی ارواح که تهدید به سرنگونی تمام اروپا را می کنند. به تنهایی و یا تیم مبارزه برای صرفه جویی در بشریت از تهدید زامبی در این تیرانداز آخرالزمانی برای ۱-۴ بازیکن! سری تیرانداز فرقه ترسناک به یک نتیجه آخرالزمانی با فصل سوم حماسی جدید، حالت پرنده قهرمان جدید و نسخه های مجدد ارتش ۱ و ۲ فروش نازی ها تبدیل می شود. در شعله های در حال مرگ جنگ جهانی دوم، هیتلر یک قمار نهایی و غیرقابل انکار را راه اندازی کرده است – یک لژیون سربازان نادان سوپر که تهدید به سرنگونی تمام اروپا است.

  دانلود ترینر Zombie Army Trilogy

  مبارزه با تنهایی و یا تیم برای نجات بشریت از تهدید زامبی در این تیرانداز سوم شخص آخرالزمانی! نبرد از طریق THREE حماسه در سراسر ۱۵ ماموریت های دشمن دشمن. به صورت انفرادی بازی کنید یا برای ۲ تا ۴ بازیکن در بازی آنلاین همکاری کنید. جرات می کنید که یکی از شدید ترین و چالش برانگیزترین بازیگران را در بازی بگیرید؟ دشمنان فجیع چهره با سلاح های نمادین و مواد منفجره قوی. از بین بردن ارواح خود را به یک شانس مبارزه، و تجربه هر انفجار ریه غلط، هر استخوان فاسد با دوربین بد دهان اشعه X کشتن شکسته.

  دانلود ترینر Zombie Army Trilogy

  ترینر Zombie Army Trilogy همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی زامبی ارتش سه گانه، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، مهمات نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، آیتم های نامحدود، تمرکز فضای مجاز: نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.8.20.01 از بازی سه گانه ارتش زامبی است.

  جهت دانلود ترینر  Zombie Army Trilogy از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر