دانلود سیو Afterfall Insanity : در Afterfall Insanity ، جنگ جهانی دوم به گونه دیگری پایان یافت. در آخرین لحظات جنگ ، فوئر آلمانی آدولف هیتلر موفق شد واندر وافه خود را بسازد – تیمی از فیزیکدانان نازی که پروژه بمب اتمی آلمان را به پایان رساندند. در ژانویه سال ۱۹۴۵ ، یک موشک V-2 مسلح به کلاهک هسته ای بر ارتش شوروی سقوط کرد که در حال آماده سازی برای عبور از مرز لهستان و آلمان بود. فعالیت های نظامی متوقف شد و مذاکرات آتش بس آغاز شد. در طی این گفتگوها ، ابتدا ایالات متحده و سپس اتحاد جماهیر شوروی سلاح های هسته ای خود را توسعه دادند. سرانجام مرز بین آلمان و لهستان تعیین نشده بود و آرمیا کراجووا از ایجاد لهستان جدید خبر داد. در پی معاهدات میان آلمان ، ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی ، لهستان جدید به منطقه ای بافر تبدیل شد که پایگاه های نظامی ایالات متحده در سرتاسر آن پراکنده شدند. بنابراین جنگ جهانی جهانی آغاز شد.

  ایالات متحده سرمایه گذاری های کلانی در توسعه لهستان ، به ویژه مجموعه نظامی نظامی آن انجام داده است. لهستان در شرق ویستولا و جمهوری سوسیالیستی لهستان شرقی تحت تأثیر شوروی بود و ورشو ، پایتخت آن ، با دیوار ورشو محاصره شد. در سال ۱۹۶۰ ، ژنرال شورشی شوروی كیصر موشك هسته ای را با هدف یكی از پایگاههای نظامی اتحاد جماهیر شوروی در لهستان شرقی سابق پرتاب كرد. قیصر اعلام کرد که اگر اتحاد جماهیر شوروی خواسته های خود را برآورده نکند ، ۱۶ موشک دیگر را نیز برای شلیک در اختیار دارد. با اخاذی ، اتحاد جماهیر شوروی از قسمت اشغالی لهستان و اوکراین غربی خارج شد. قیصر به عنوان رئیس دولت اعلام شد و دوران تمامیت خواهی لهستان آغاز شد. ایالات متحده رسما ارتش خود را از سرزمین های لهستان خارج کرد ، اما مذاکرات پنهانی در مورد حمایت بیشتر مالی و مبادله فناوری ادامه یافت.

  در سال ۲۰۱۱ ، آلمان توسعه بمب جدید را به پایان رساند. قدرت واقعی آن حتی برای سازندگان بمب یک راز بود. یک سال بعد ، یک بمب با نام “آنتروپی” در کانال انگلیسی منفجر شد. چه به طور تصادفی و چه بخشی از یک اقدام عمدی یک رمز و راز باقی مانده است. در نتیجه ، تمام راکت ها در سراسر تئاتر جنگ سرد بر روی اهداف خود قفل شده و در همان زمان شلیک شدند. جنگ جهانی سوم یک واقعیت شد. هیچ کس وقت نداشت به فکر اولین انفجار باشد. برخی از افراد موفق شدند در پناهگاه های زیرزمینی که بخشی از مجموعه های نظامی گسترده بودند پنهان شوند. دهه ها قبل از اعزام نخستین سفرهای آزمایشی به سطح زمین گذشت.

  سال اکنون ۲۰۳۵ است. حدود ۲۰ سال پیش ، شهروندان جمهوری مجبور به جستجوی پناهگاهی از جهنم جنگ جهانی سوم شدند ، اما تنها تعداد معدودی خوش شانس بودند که بتوانند در پناهگاه های آماده شده جایی برایشان انتظار داشته باشند. با گذشت زمان ، ترس از مرگ بر روی سطح یک خاطره ناخوشایند تبدیل شد. با این حال ، مخفیگاه به ظاهر امن تبدیل به یک نفرین شد که نمی توان از آن فرار کرد. فقط زماني گذشت كه شخصي فوراً كنار بزند ، و به اين ترتيب بهشت ​​امنيت به كابوس زندگي تبديل شد.

  دانلود سیو Afterfall Insanity

  [PC] Afterg Insanity Savgame

  ناشر: Nicolas Games
  توسعه دهنده: Intoxicate Interactive
  نوع: اکشن / بقا-وحشت

  شرح:
  Afterfall: Insanity یک بازی اکشن ترسناک در رایانه شخصی است که بازیکن را در کفشهای آلبرت ، پزشکانی که بر سلامت روانی بازماندگان از سندرم و مهار جنگ جهانی سوم نظارت می کند ، قرار می دهد. نظارت بر سفرهای جسمی و روانی قهرمانان ما برای کشف حقیقت در این آینده متناوب یک اروپای ویرانگر ضروری خواهد بود.

  دانلود سیو Afterfall Insanity

  نصب و راه اندازی:
  فایل ها  را در پوشه بازی کپی کنید.

  MyDocuments \ My Games \ Afterfall Insanity

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر