دانلود سیو Age of Empires III: The WarChiefs :عصر فرمانروایان ۳: فرماندهان نبرد (به انگلیسی: Age of Empires III: The WarChiefs) نام بازی رایانه‌ای در سبک استراتژیک است که توسط استودیو انسمبل ساخته شد. این بازی توسط استودیو بازی مایکروسافت، در ۱۷ اکتبر ۲۰۰۶ منتشر شد. این بازی، با نام عصر فرمانروایان ۳: نسخه طلایی نیز گفته می‌شود.

  این بازی، نسخه بهبود یافته عصر فرمانروایان ۳ بوده و افزون بر پیشرفت‌های فنی نسبت به نسخه پیشین، امکانات جدیدی چون پایتخت‌های جدید، شهروندان جدیدف سلاح‌ها و کارت‌های ببودسازی جدید نیز به مجموعه افزوده شده‌است.داستان‌های این بازی به دوران مهاجرت اروپاییان به آمریکا (میان ۱۴۹۲ تا ۱۸۵۰ میلادی) برمی‌گردد. ۸ کشور قدرتمند آن دوران، در اروپا، کشورهای قابل انتخاب برای انجام بازی هستند.

  هیچ تغییر عمده ای در مکانیک ها برای Age of Empires III وجود ندارد – انتظار می رود بازیکنان منابع را جمع کنند ، ارتش ایجاد کنند و آنها را برای حمله به مخالفان بفرستند. [۳] در عوض ، تعدادی مفاهیم جدید معرفی شده اند ، در حالی که مفاهیم موجود گسترش یافته اند.

  در حالی که آزتکها دارای یک شهر وطن هستند ، Iroquois و Sioux دارای پنج عضو شورای قبیله هستند: رئیس ، رهبر جنگ ، شمن ، زن خردمند و پیامبر. همه آنها واحدهای مختلف ، پشتیبانی و پیشرفت ارائه می دهند. شورای قبیله وقتی در حال پیشرفت است که یک تمدن بومی در سن پیشرفت می کند (جایگزین کردن سیستم سیاسی تمدن های اروپا) ، در این بازی حضور دارد. بازیکن می تواند برای تبلیغ یک نامزد به شورای قبیله انتخاب کند و این جایزه را به بازیکن اعطا می کند. نامزدها در سنین بعدی جوایز بالاتری را ارائه می دهند. به طور معمول نوع جایزه یکسان است (واحدهای اضافی ، منابع جایزه) و نامزدهای جدید در سطح شهرهای بالاتر در دسترس می شوند.

  دانلود سیو Age of Empires III: The WarChiefs

  PC Age of Empires III: The WarChiefs save

  ناشر: مایکروسافت
  توسعه دهنده: Ensemble Studios
  نوع: استراتژی

  شرح:
  Age of Empires III: WarChiefs سه تمدن بومی آمریکا و همچنین یک کمپین بی سابقه و برخی اخبار در مورد مردم اروپا را معرفی می کند. امپراتوری خود را بسازید و بگذارید تا به عنوان یک استاد مطلق بر مخالفان خود حکمرانی کند.

  دانلود سیو Age of Empires III: The WarChiefs

  نصب و راه اندازی:

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر