دانلود سیو Alan Wake’s American Nightmare

  دانلود سیو Alan Wake’s American Nightmare : Alan Wake’s Nightmare American یک بازی ویدیویی است که توسط Remedy Entertainment ساخته شده و توسط Microsoft Studios منتشر شده است. این بازی پیگیری قابل بارگیری برای سلف خود ، آلن ویک است ، اما به خودی خود دنباله ای نیست ، بلکه به عنوان یک اسپینوف در جهان عمل می کند. [۱] این بازی یک عنوان Xbox 360 است و در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۲ در سراسر جهان منتشر شد. نسخه مایکروسافت ویندوز در ۲۲ می ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی ، ۲۹ ژوئن ۲۰۱۲ در اروپا و ۱۵ نوامبر ۲۰۱۲ در استرالیا منتشر شد.

  این بازی نیز مانند سلف خود ، بازبینی های مثبتی را دریافت کرد. منتقدین تغییر سبک و لحن را از مضامین قبلی انزوا ، نور در مقابل تاریکی و مالیخولیایی ، با استفاده از ترامپ های ترسناک روانی ستودند ، که در آلن ویک به دیوانه وار ، تم های تحت تأثیر پالپ در کابوس آمریکایی آلن ویک ، با استفاده از ترامپ های کمدی سیاه یافتند.

  دانلود سیو Alan Wake’s American Nightmare

  کابوس آمریکایی آلن ویک از همان مکانیک های جنگی موجود در اصل آلن ویک استفاده می کند: آلن یک چراغ قوه دارد ، که باید قبل از شلیک اسلحه به روی آنها ، روی دشمنان متمرکز شود. کابوس آمریکایی بیشتر با جنگ متمرکز است و شامل مهمات بیشتر و سلاح های گسترده تری از جمله مسلسل ، اسلحه میخ ، کمان پولادی و اسلحه های جنگی از جمله دیگر است. برخی از سلاح ها از طریق پرونده هایی که در سراسر نقشه ها پیدا می شوند ، قفل می شوند که هر یک به تعداد مشخصی از صفحات دستنوشته دست یافته برای باز کردن نیاز دارند. صفحات کلکسیونی نیز در آلن ویک اصلی نمایش داده شده بود ، گرچه آنها فقط برای تهیه یک عنصر داستانی اضافی خدمت کرده بودند.

  دانلود سیو Alan Wake’s American Nightmare

  این بازی همچنین دارای یک حالت بازی ، جایی که آلن در برابر امواج به طور فزاینده دشوار دشمنان قرار دارد. نقشه های جدید بازی ها با موفقیت مورد ضرب و شتم باز می شوند ، در حالی که اسلحه های موجود با تعداد صفحاتی که در حالت داستان بازیابی شده اند تعیین می شود.

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر