دانلود سیو Aliens Versus Predator 2 : Aliens vs Predator 2 یک بازی علمی تخیلی اول شخص با فیلم تیرانداز علمی است که توسط Monolith Productions ساخته شده و توسط Sierra On-Line برای مایکروسافت ویندوز در سال ۲۰۰۱ و برای Mac OS X در سال ۲۰۰۳ منتشر شده است. )؛ هر دو بازی بر اساس شخصیت های حق رای دادن به رسانه های بیگانه و Predator و همچنین سری متقاطع Alien vs. Predator ساخته شده اند. این مجموعه در سیاره داستانی LV-1201 قرار دارد که دارای مجموعه ای وسیع از ویرانه های آلوده به بیگانگان است که به طور معمول توسط یک قبیله شکارچیان که شکار موجودات ورزشی را انجام می دهند ، قرار دارد.

  بازی از دید شخص اول انجام می شود. در حالت تک نفره ، بازیکنان یکی از سه شخصیت را کنترل می کنند که هر کدام توانایی های خاص خود را دارند و حالت های داستان فردی را دارند. یک حالت چند نفره آنلاین ، که به بازیکنان اجازه می دهد به عنوان یکی از چهار تیم در حالت های رقابتی بازی کنند ، دیگر به صورت رسمی پشتیبانی نمی شود و به یک پچ توسعه یافته جامعه نیاز دارد تا چند نفره را فعال کند.

  بسته توسعه با عنوان بیگانگان در مقابل Predator 2: Primal Hunt در سال ۲۰۰۲ عرضه شد. “نسخه طلا” از بیگانگان در مقابل Predator 2 دنبال شد ، که هم بازی اصلی و هم بسته توسعه را در یک بسته واحد ترکیب می کند. هیچ وقت بیگانگان در مقابل Predator 3 و هیچ برنامه ای برای دنبال کردن وجود نداشت ، اما در سال ۲۰۱۰ Rebelion Developments یک راه اندازی مجدد به سادگی با عنوان Aliens vs Predator ایجاد کرد.

  دانلود سیو Aliens Versus Predator 2

  PC Aliens Versus Predator 2 

  ناشر: سیرا
  توسعه دهنده: Monolith Productions
  نوع: FPS / Action

  شرح:
  بیگانگان در مقابل شکارچی ۲ کنترل یک بیگانه ، یک درنده یا یک دریایی در سیاره LV1201 را به دست می گیرد. پس از مسابقه خود در سه کمپین مختلف شرکت خواهید کرد.

  دانلود سیو Aliens Versus Predator 2

  نصب و راه اندازی:
  فایل ها  را در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر