دانلود سیو Assassin s creed 3

  دانلود سیو Assassin s creed 3 : این بار داستان در نیمهٔ قرن ۱۸ (بین سال‌های ۱۷۵۳ و ۱۷۸۳) اتفاق می‌افتد، جنگ بین تمپلارها و حشاشین هنوز ادامه دارد و در دنیای تازه کشف شده آمریکا اتفاق می‌افتد و مهمترین موضوع این است که ما شاهد انقلاب آمریکا هستیم. در این دوره نیروهای اشغال‌گر بریتانیایی با نیروهای متحد آمریکایی به رهبری جرج واشینگتن در حال جنگ و مبارزه هستند در این میان یک مرد بومی آمریکایی که عضو گروه قاتلین است وارد میدان جنگ می‌شود و با فرمانده جرج واشینگتن پیمان یاری می‌بندد و او را در جنگ‌ها یاری می‌کند.

  شخصیت اصلی بازی یک دورگه انگلیسی-آمریکایی بومی با نام انگلیسی کانر کنوی می‌باشد. وی میان قبیلهٔ Mohawk بزرگ شده‌است و پس از اینکه روستای محل زندگی‌اش توسط افراد ناشناس به آتش کشیده می‌شود و در طی آتش سوزی مادرش کشته می‌شود، وی برای انتقام از آنجا کوچ می‌کند. بازی در شهرهایی چون بوستون و نیویورک در سال‌های ۱۷۵۳ تا ۱۷۸۳ جریان دارد. داستان زمان حال بعد از بهوش آمدن دزموند از کما شروع می‌شود که آن‌ها شروع به کاوش در معبد اسرار آمیز که توسط تمدن اولیه ساخته شده می‌کنند و با سیب عدن در آن را باز می‌کنند، اما برای در دوم نیاز به کلید پیدا کردن است که از این قسمت دزموند وارد آنیموس می‌شود و سرگذشت یکی دیگر از اجداد خود یعنی هیثم کنوی سپس کانر می‌پردازد. در نهایت دزموند با گفته‌های جونو در معبد خود را فدا می‌کند که حادثه‌ای که باعث انقراض تمدن اولیه شده بود و در سال ۲۰۱۲ بار دیگر اتفاق می‌افتاد جلوگیری شود؛ و این‌گونه دزموند جهان را نجات می‌دهد.

  دانلود سیو Assassin s creed 3

  Assassin s creed 3 Save Game

  ناشر: یوبی سافت
  توسعه دهنده: Ubisoft Montreal
  نوع: اقدام / Aventure

  شرح:
  Assassin’s Creed III یک بازی اکشن و ماجراجویی در رایانه شخصی است. دزموند تلاش می کند با وجود درگیری ابدی بین Assassins و Templars ، از شعله ور شدن خورشید جلوگیری کند. از طریق انیمیشن ، او خود را در وسط انقلاب آمریکا غوطه ور کرد به دلیل اینکه یکی دیگر از اجداد و اصالت بومی انگلیسی: کانور Kenway. این بازیکن مسلح با سلاح های جدید از جمله Tomahawk ، بوستون و نیویورک را از مزایای نوآوری هایی مانند آب و هوا یا احتمال شکار مقیاس پذیر بهره می برد.

  دانلود سیو Assassin s creed 3

  نصب و راه اندازی:
  به Uplay بروید ، و حالت آفلاین را فعال کنید. راه اندازی مجدد Uplay ، و savegame را قرار دهید
  savegame را در پوشه بازی کپی کنید
  C:\Users\your windows account\AppData\Roaming\
  Or Program Files > Ubisoft > UbisoftGameLauncher > Savegames (search for folder 54)
  C:\Users\Server\AppData\Local\SCRiN\ORBIT\savegame_storage\c2tpZHJvdw==\54

  وضعیت
  Synchro 100% V1.2.2.0 (Th*t*)

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر