سیو Assassin s Creed IV Black Flag

  سیو Assassin s Creed IV Black Flag : کیش حشاشین ۴: پرچم سیاه (به انگلیسی: Assassin’s Creed IV: Black Flag) یک بازی ویدئویی در سبک تاریخی، اکشن-ماجراجویی، مخفی‌کاری و جهان باز است که توسط استودیو یوبی‌سافت مونترال طراحی و ساخته شده‌است. عرضه جهانی این بازی برای سه کنسول بازی پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و وی یو، در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ انجام پذیرفت. نسخه‌های ویژه پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز به ترتیب در ۱۵ و ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ و سرانجام نسخه مایکروسافت ویندوز آن نیز در ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد.

  این بازی، نهمین عنوان منتشر شده از کیش حشاشین و همینطور هفتمین شماره از سری اصلی بازی‌های اساسینز کرید است. رویدادهای این بازی در دوران طلایی دزدی دریایی رخ می‌دهد؛ جایی که ادوارد کن‌وی به عنوان یکی دیگر از شخصیت‌های خیالی خط خون الطائر ابن لا احد، در نقش یک اساسین ظاهر شده و این بار کارائیب ابتدای قرن هفدهم را به عنوان قسمتی دیگر از تاریخ، بازگویی می‌کند. شخصیت اصلی بازی پدر بزرگ کانر خواهد بود.

  دوره طلایی دزدان دریایی کارائیب، یکی از دوران‌های مهم و سرنوشت‌ساز در تاریخ بشر است. این دوره شامل کشف ثروت‌های مادی و معنوی بسیاری در دنیای جدید بود که از قاره جدید به مقصد اروپا و کشورهای قدرتمند آن انتقال می‌یافت. در این میان، کارائیب به عنوان گلوگاه اصلی این مسیر، شاهد ظهور دزدان و راهزنان دریایی شد که برای یک دوره نسبتاً طولانی، از طریق قدرت‌های نظامی و مالی کسب شده، در این منطقه جهان در قامت قدرتی شکست‌ناپذیر پدیدار شدند. اساسینز کرید ۴: پرچم سیاه، بازگویی این تاریخ از طریق دنبال کردن داستان شخصیتی خیالی به نام ادوارد کن‌وی است.

  دانلود سیو Assassin s Creed IV Black Flag

   Assassin s Creed IV Black Flag 

  ناشر: یوبی سافت
  توسعه دهنده:
  نوع: اکشن /ماجراجویی

  شرح:
  Assassin’s Creed IV: Black Flag یک اکشن / ماجراجویی است. این بازیکن ادوارد کنوئه ، دزدان دریایی بی قانونی است که در قرن هجدهم با کارائیب وحشت زد. در کشتی خود ، Jackdaw ، می تواند آزادانه منطقه ای را از فلوریدا تا جامائیکا از کوبا کشف کند و کاروان هایی را که به دنبال غارت هستند مقابله کند. برنامه ریزی برای بازدید از شهرهایی مانند هاوانا و کینگستون و همچنین حالت چند نفره رقابتی یا تعاونی.

  دانلود سیو Assassin s Creed IV Black Flag

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  C: \ ProgramData \ Orbit \ 442
  C: \ File Files (x86) \ Assassins Creed IV Flag Flag \ save3dmgames

  وضعیت
  ۱۰۰٪ صرفه جویی در بازی همه جایزه باز کردن قفل همه پوسته های باز کردن قفل ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر