دانلود سیو Beyond Good & Evil :  Beyond Good & Evil یک بازی رایانه‌ای اکشن ماجراجویی است که توسط Ubisoft برای پلی‌استیشن ۲، PC، اکس باکس و مایکروسافت منتشر شده‌است. [ ۱ ] این داستان ماجراهای جید، گزارشگر تحقیقی و هنرمند هنرهای رزمی را دنبال می‌کند که با جنبشی مقاومت برای آشکار کردن یک توطئه عجیب و غریب یک سیاره کار می‌کند. این بازیکن کنترل جید و allies، حل معما، مبارزه با دشمنان و گرفتن مدرک عکاسی را کنترل می‌کند.

  میشل Ancel، سازنده سریال Rayman، بازی را به عنوان اولین بخش از سه‌گانه پیش‌بینی کرد. این بازی تحت نام پروژه codename E & E توسط ۳۰ Ubisoft از کارکنان تولید شد که بیش از سه سال طول کشید. یکی از اهداف اصلی این بازی، ایجاد یک داستان معنی‌دار در حالی است که به بازیکنان آزادی زیادی می‌دهد، هر چند که این بازی ساختار نسبتا خطی را می‌پذیرد. بازی زمانی که در ای ۳ ۲۰۰۲ نشان داده شد به خوبی دریافت شد و توسعه دهندگان را بر آن داشت تا برخی از عناصر بازی، از جمله طراحی جید را تغییر دهند. Ancel همچنین در تلاش برای ساده کردن این بازی تلاش کرد تا آن را جذاب‌تر کند.

  دانلود سیو Beyond Good & Evil

  PC Beyond Good: Evil Save

  ناشر: یوبی سافت
  توسعه دهنده: Ubisoft Montpellier
  نوع: ماجراجویی / اکشن

  شرح: 

  Beyond Good & Evil، شما باید با تلاش یک زن جوان، جید، محافظت از سیاره در برابر هجوم بیگانگان، زندگی کنید. برای مخلوط کردن ماجراجویی، فازه‌ای اکتشاف در رزم و نفوذ در یک رنگ رنگارنگ و حمام کردن در ترکیبات موسیقی پر زرق و برق، این عنوان به وسیله یک رویکرد شاعرانه و نسبتا بالغ متمایز می‌شود.

  دانلود سیو Beyond Good & Evil

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر