دانلود سیو BioShock 2 Remastered

  دانلود سیو BioShock 2 Remastered : BioShock 2 یک بازی ویدیویی شوتر اول شخص است که توسط ۲K Marin ساخته شده و توسط ۲K Games منتشر شده است. این دنباله بازی BioShock 2007 است و در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۰ برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. Feral Interactive در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۲ نسخه OS X را منتشر کرد. داستان این بازی در شهر خیالی زیر آب زیر آب Rapture واقع شده است و داستان بازی هشت سال پس از BioShock می گذرد. با فرض کنترل Subject Delta ، یک Big Daddy ، بازیکنان وظیفه دارند از طریق Splicers ، جمعیت روان پریش شهر ، با استفاده از سلاح و مجموعه ای از تغییرات ژنتیکی مبارزه کنند. این بازی همچنین شامل یک حالت چند نفره داستان محور است که در زمان جنگ داخلی Rapture ، قبل از وقایع بازی اول اتفاق می افتد.

  دانلود سیو BioShock 2 Remastered

  BioShock 2 عمدتا توسط ۲K Marin توسعه داده شد ، و ۲K استرالیا ، Arkane Studios و Digital Extremes پشتیبانی بیشتری ارائه دادند. ۲K Boston ، که قبلاً بازی های غیرمنطقی بود ، همچنین با تهیه کنندگی کن لوین ، خالق سری ، به توسعه بازی کمک کرد. داستان تغییرات عمده ای را در طول روند توسعه یافت. گری شیمن ، آهنگساز بازی اول ، برای ایجاد امتیاز BioShock 2 بازگشت.

  این بازی پس از انتشار ، با ستایش از روایت بازی ، سبک هنری ، شخصیت ها ، پایان و گیم پلی بازی ، نظرات مثبتی دریافت کرد. با این حال ، این بازی انتقاداتی را به دلیل شروع کند و شباهت بیش از حد به نسخه قبلی خود جلب کرد. این بازی با شروع بارگیری با محتوای قابل بارگیری پشتیبانی شد و یک کمپین جدید تک نفره با عنوان Minerva’s Den در آگوست ۲۰۱۰ منتشر شد. این بازی بیش از ۳ میلیون نسخه فروش کرد ، اما انتظارات ناشر را برآورده نکرد. نسخه بازسازی شده بازی به عنوان بخشی از BioShock: The Collection برای ویندوز ، پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد.

  دانلود سیو BioShock 2 Remastered

  BioShock 2 در شب سال نو ۱۹۵۸ آغاز می شود. یک پدر بزرگ ، موضوع دلتا ، با خواهر کوچکش ، النور ، به گشت زنی در Rapture می پردازد. دلتا توسط مادرش ، سوفیا لمب ، از النور جدا شد و کشته شد. دلتا ده سال بعد بیدار می شود ، و توسط خواهران کوچک تحت کنترل النور زنده می شود. دانشمند بریجید تننباوم به دلتا خبر می دهد که تا زمانی که دوباره با النورا متحد نشود ، می میرد. دلتا با کمک خواهران کوچک تحت کنترل النور و متحد تنن باوم ، کارآفرین سابق آگوستوس سینکلر ، به سمت النور در سنگر برف صوفیا راه می یابد. Delta در سفر در شهر ، با اعضای خانواده Lamb’s Rapture Family روبرو می شود و می تواند کشتن یا نجات آنها را انتخاب کند. موضوع دلتا یاد می گیرد که Lamb قصد دارد با استفاده از ADAM ذهن و خاطرات همه افراد در Rapture را به Eleanor منتقل کند ، بنابراین او را به “تجسم خانواده” تبدیل می کند ، که به اعتقاد Lamb به “The Self” پایان می دهد. لمب Splicers و “Big Sisters” زره پوش را برای توقف دلتا می فرستد ، اما هیچ تأثیری نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر