دانلود سیو Blade Runner

  دانلود سیو Blade Runner : بلید رانر یک بازی ماجراجویانه است که در سال ۱۹۹۷ توسط استودیو Westwood توسعه‌یافته و توسط ویرجین Interactive برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی یک اقتباس مستقیم از فیلم اقتباسی فیلم ریدلی اسکات در سال ۱۹۸۲ نیست، اما به جای sidequel“، داستان اصلی را تعریف می‌کند که موازی با طرح فیلم است، و گاهی اوقات با آن تلاقی می‌کند.

  در سال ۲۰۱۹ لس‌آنجلس، این بازی داستان ری مک کوی را روایت می‌کند، یک کارآگاه نخبه که به شکار گروهی از replicants خطرناک متهم شده‌است (bioengineered androids طراحی‌شده برای نگاه کردن و عمل کردن مثل انسان‌ها). اگرچه تعداد زیادی از شخصیت‌های فیلم در این بازی ظاهر می‌شوند، اما بازیگران اصلی که به صدا برمی گردند، شخصیت فیلم، Rick Deckard، در نقش speaking ظاهر نمی‌شود. در عوض، به چندین بار اشاره می‌شود، چندین بار دیده می‌شود و فعالیت‌های او همانطور که در این فیلم نشان‌داده‌شده، ذکر شده‌است. شباهت‌های دیگر با این فیلم شامل تولید مثل چندین مکان برجسته و نیز صحنه‌ها و دیالوگ است که به دقت مدل‌سازی شده‌است. این بازی همچنین ترکیباتی از موسیقی متن فیلم را استخراج می‌کند.

  دانلود سیو Blade Runner

  PC Blade Runner

  ناشر: ویرجین تعاملی
  توسعه دهنده: Westwood Studios
  نوع: ماجراجویی
  فرانسه منتشر شد: ۱۹۹۷

  شرح:

  لس‌آنجلس، ۲۰۱۹. شرکت Tyrell نمونه‌های مختلفی را برای چندین سال ساخته‌شده، ربات‌های انسان‌نما کارهایی را انجام می‌دهند که مردان می‌توانند انجام دهند. نسل قوی‌تر و باهوش‌تر، Nexus ۶، در حال حاضر در زمین، پس از شورش در یک کلنی در فضا، ممنوع شده‌است. بلید رانر خوب ، شما باید بازنشسته شوید.

  دانلود سیو Blade Runner

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه save بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر