دانلود سیو Call of Duty: Black Ops 2 : ندای وظیفه: عملیات سیاه ۲ (به انگلیسی: Call of Duty: Black Ops 2) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط تری‌آرچ ساخته و توسط اکتیویژن (اسکوئر انیکس در ژاپن) منتشر شد. در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۲ برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز و در ۸ نوامبر ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی، و ۳۰ نوامبر ۲۰۱۲ در اروپا و استرالیا برای وی یو منتشر شد.[۱]]] بلک اپس ۲ نهمین قسمت از سری بازی‌های ندای وظیفه و داستان آن به دو بخش تقسیم شده‌است، بخش نخست ادامهٔ وقایع بلک اپس را دنبال می‌کند و بخش دوم در سال ۲۰۲۵ زمانی که سلاح‌های پیشرفته به وجود آمده‌است، رخ می‌دهد.

  این بازی در نیمه شب ۱۳ نوامبر ۲۰۱۲، در ۱۶۰۰۰ فروشگاه در سرتاسر دنیا عرضه شد.[۵] در عرض ۲۴ ساعت از شروع فروش بازی، بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فروش کرد.] این بازی تا سپتامبر ۲۰۱۳ بیشترین فروش بازی تاریخ را داشت تا اینکه در این تاریخ تیکتو اعلام کرد که اتومبیل‌دزدی بزرگ ۵ در ۲۴ ساعت اول ۸۰۰ میلیون دلار فروخته‌است.] فروش بازی به ۷٫۵ میلیون نسخه در نوامبر ۲۰۱۲ رسید که بیشترین درآمد ماه را بخود اختصاص داد.] تا ۵ نوامبر ۲۰۱۳، تعداد نسخ فروخته شده به ۲۴٫۲ میلیون رسید.
  عملیات سیاه ۲ اولین بازی از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه است که دارای تکنولوژی تسلیحاتی آینده بوده و همچنین برای اولین بار در این مجموعه، داستان بازی به چندین شاخه تقسیم می‌شود که کاربر می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند و ادامه دهد. همچنین بازی دارای قابلیت نمایش سه بعدی است.

  دانلود سیو Call of Duty: Black Ops 2

  PC Call of Duty: Black Ops 2 SaveGame 100%

  آیا شما به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نجات جهان بازی علاقه‌مند هستید؟ سپس این لحظه شانس شماست چون در وب سایت ما می‌توانید فایل‌های مختلف ذخیره را پیدا کنید و به شما کمک خواهد کرد تا بازی خود را توسعه دهید. هر فایل ویژه دارای راه‌حل‌های جدید بسیاری برای شما خواهد بود. به همین دلیل است که شما نباید یک ثانیه دیگر صبر کنید و درخواست وظیفه را دانلود کنید: ۱. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی که همیشه می‌خواستید، بازی خود را ارتقا دهید. چیزی وجود ندارد که شما بتوانید از دست بدهید هیچ خطری تضمین نمی‌شود. به همین دلیل است که ما شما را تشویق می‌کنیم تا بازی را بدون پرداخت هیچ گونه پرداخت انجام دهید و همه چیز را آزاد کنید. یک چیز به ارزش ذکر است اگر می‌خواهید ندای وظیفه را به روز رسانی یا اصلاح کنید: به لک Ops ۲ / ۱۰۰ درصد به هر حال، عالی خواهد بود که شما به اجازه مولف نیاز دارید. با SaveGame جهانی، شما تجربه خواهید کرد که بازی تا به حال بهتر نبوده است! بررسی ویژگی‌های جدید و غلبه بر همه مرزها بهترین زمان برای رسیدن به مهم‌ترین اهداف تان است!

  دانلود سیو Call of Duty: Black Ops 2

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  بازی ۱۰۰ % و پایان خوبی بود

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر