دانلود سیو PC Call of Duty: Black Ops

  دانلود سیو Call of Duty: Black Ops : وقایع بازی در طول جنگ سرد و در مناطق مختلفی از جهان نظیر ویتنام، کوبا و کوهستان‌های برفی روسیه رخ می‌دهد.عملیات سیاه در دوران ابتدایی جنگ سرد و در سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۸ و در ادامهٔ ندای وظیفه: جهان در جنگ روایت می‌شود. دورانی که آمریکا و شوروی به شکل‌های گوناگون و در نقاط مختلف دنیا برای یکدیگر خط و نشان می‌کشیدند، اما از ترس استفاده از سلاح‌های هسته‌ای و آغاز جنگ جهانی سوم، جرأت رو در رویی مستقیم با یکدیگر را نداشتند. در این میان سازمان‌های جاسوسی آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت پروژه‌های نظامی شوروی، دست به عملیات‌هایی سری در خاک کشورهایی می‌زدند که امکان حضور ارتش شوروی نیز در آن وجود داشت. تمرکز داستان ندای وظیفه: عملیات سیاه نیز بیشتر بر روی این عملیات‌ها استوار است.

  شخصیت اصلی این بازی با نام الکس میسون (به انگلیسی: Alex Mason) از مأمورین ویژه سازمان سیا است در طول داستان وی زیر شکنجه گرفته می‌شود تا بتوانند اطلاعات مربوط را از وی خارج کنند؛ و رویه داستان بر همین اساس پیش می‌رود، و میسون توسط نیکیتا دراگویچ یک ژنرال بلند پایهٔ ارتش شوروی شستشوی مغزی شده تا با شنیدن اعدادی که سازمان اطلاعات شوروی به او اعلام می‌کند گاز شیمیایی و کشندهٔ nova 6 را در شهرهای آمریکا پخش کند.

  دانلود سیو Call of Duty: Black Ops

  PC Call of Duty: Black Ops  ۱۰۰%

  شرح :

  بلک اپس یک بازی تیراندازی اول شخص که مکانیزم روند بازی نسخه‌های پیشین این سری را حفظ کرده‌است. نسخهٔ رایانه‌های شخصی بلک اپس از سرورهای اختصاصی بخش چندنفرهٔ آنلاین پشتیبانی می‌کند.

  دانلود سیو Call of Duty: Black Ops

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  بازی ۱۰۰ % انجام شد

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر