دانلود سیو Call of Duty : Ghosts : ندای وظیفه: ارواح (به انگلیسی: Call of Duty: Ghosts)، یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه است که در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت اینفینیتی وارد و با همکاری ریون سافتور و نورسافت ساخته شد و توسط اکتیویژن منتشر شد. این بازی دهمین قسمت از سری ندای وظیفه است و ششمین بازی اینفینیتی وارد است؛ و در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۳، برای پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، مایکروسافت ویندوز و کنسول بازی وی یو عرضه شد. این بازی همچنین برای نسل هشتم کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد.Call of Duty: Ghosts on PC دهمین قسمت از سری معروف FPS است. این قسمت جدید این بازیکن را برای پیوستن به میدان نبرد در آینده نزدیک هنگامی که درگیری بین ایالات متحده در فدراسیون ملل آمریکای لاتین برگزار می شود ، نشان می دهد. این بازی دارای یک حالت انقراض است که به چهار بازیکن اجازه می دهد با انبوهی از بیگانگان نبرد کنند.

  بر اساس جمع‌بندی نقدها توسط وب سایت متاکریتیک، این بازی نقدهای مختلط تا مثبتی را دریافت کرده و بیشترین ستایش از آن به دلیل سبک چندنفرهٔ آن و ارائهٔ سبک جدید بازی Extinction آن بوده‌است، اما بخش یک نفرهٔ بازی مورد نقد منفی بخاطر تکراری بودن و فقدان نوآوری قرار گرفته‌است.

  دانلود سیو Call of Duty : Ghosts

  PC Call of Duty: Ghosts

  ناشر: اکتیویژن
  توسعه دهنده:
  نوع: FPS

  شرح:
  Call of Duty: Ghosts on PC دهمین قسمت از سری معروف FPS است. این قسمت جدید این بازیکن را برای پیوستن به میدان نبرد در آینده نزدیک هنگامی که درگیری بین ایالات متحده در فدراسیون ملل آمریکای لاتین برگزار می شود ، نشان می دهد. این بازی دارای یک حالت انقراض است که به چهار بازیکن اجازه می دهد با انبوهی از بیگانگان نبرد کنند.

  دانلود سیو Call of Duty : Ghosts

  نصب و راه اندازی:

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر