دانلود سیو Call of Duty: Modern Warfare 3 : ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ (به انگلیسی: Call of Duty: Modern Warfare 3) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه است که توسط شرکت اینفینیتی وارد و اسلج‌همر گیمز ساخته شده‌است و به‌وسیلهٔ شرکت اکتیویژن برای پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، وی و مایکروسافت ویندوز در نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شده‌است.] ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳، سومین بازی سری جنگاوری نوین و هشتمین بازی از سری بازی‌های ندای وظیفه به‌شمار می‌رود.

  جنگاوری نوین ۳ یک بازی تیراندازی اول شخص است که شباهت زیادی به سری‌های قبلی خود دارد. اکتیویژن در گیمزکام در سال ۲۰۱۱ تأیید کرد که جنگاوری نوین ۳ بر روی مایکروسافت ویندوز دارای پشتیبانی از سرورهای اختصاصی است.

  دانلود سیو Call of Duty: Modern Warfare 3

  PC Call of Duty: Modern Warfare 3 SaveGame 62.8%

  آیا شما به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نجات جهان بازی علاقه‌مند هستید؟ سپس این لحظه شانس شماست چون در وب سایت ما می‌توانید فایل‌های مختلف ذخیره را پیدا کنید و به شما کمک خواهد کرد تا بازی خود را توسعه دهید. هر فایل ویژه دارای راه‌حل‌های جدید بسیاری برای شما خواهد بود. به همین دلیل است که شما نباید یک ثانیه دیگر صبر کنید و درخواست وظیفه را دانلود کنید: جنگاوری نوین ۳ SaveGame ۶۲.۸ % الان! شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی که همیشه می‌خواستید، بازی خود را ارتقا دهید. چیزی وجود ندارد که شما بتوانید از دست بدهید هیچ خطری تضمین نمی‌شود. به همین دلیل است که ما شما را تشویق می‌کنیم تا بازی را بدون پرداخت هیچ گونه پرداخت انجام دهید و همه چیز را آزاد کنید. یک چیز به ارزش ذکر است اگر می‌خواهید ندای وظیفه را ارتقا داده یا اصلاح کنید: جنگاوری نوین ۳ SaveGame ۶۲.۸ % به هر حال، عالی خواهد بود که شما به اجازه مولف نیاز دارید. با SaveGame جهانی، شما تجربه خواهید کرد که بازی تا به حال بهتر نبوده است! بررسی ویژگی‌های جدید و غلبه بر همه مرزها بهترین زمان برای رسیدن به مهم‌ترین اهداف تان است!

  دانلود سیو Call of Duty: Modern Warfare 3

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  این بازی ۶۲ و ۸ درصد انجام شد

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر