دانلود سیو Call of Duty World at War

  دانلود سیو Call of Duty World at War : ندای وظیفه: جهان در جنگ (به انگلیسی: Call of Duty: World at War) یک بازی رایانه‌ای در سبک تیراندازی اول شخص است این بازی توسط شرکت ترای آرک و ریبلاین ساخته و توسط اکتیویژن منتشر شد . داستان بازی مربوط به وقایع جنگ جهانی دوم است.

  در بخش اول بازی بازیکن در نقش یکی از سربازان ارتش آمریکا به نام میلر ایفای نقش می‌کند و باید با ژاپنی‌ها مقابله کند. در بخش دوم بازیکن در نقش یکی از سربازان ارتش سرخ به نام دیمیتری پترنکو است که در استالینگراد به فرماندهی سروان رزنوف با سربازان نازی مبارزه میکنند. در ابتدای بازی، بازیکن که به دست ژاپنی‌ها اسیر شده‌است به کمک دوستان خود نجات پیدا می‌کند و پس از آن باید با یاران خود مناطق اشغال شده را آزاد کنند. در این بازی هوش مصنوعی دشمنان بسیار پیشرفت کرده‌است. مثلاً سربازان پس از آسیب دیدن سریع خود را پوشش می دهند. همچنین حالت زامبی برای اولین بار در این سری وارد بازی شد.

  دانلود سیو Call of Duty World at War

  PC Call of Duty World at War SaveGame

  ناشر: Activision Blizzard
  توسعه‌دهنده سیستم: Treyarch
  نوع: fps
  شرح:
  ندای وظیفه: جهان در جنگ اولین شخصی است که فرد PC را معرفی می‌کند. پنجمین قسمت از این سریال، این عنوان به شما این امکان را می‌دهد که با سربازان ارتش قدرتمند ژاپن در سالن‌های مختلف اقیانوس آرام مبارزه کنید. این بازی حالت اردو کشی را در هم‌کاری بازیکن به صورت آنلاین یا ۲ بازیکن)و یک شیوه Ken که شامل کلاس‌های جدید کاراکتر، سلاح و وسایل نقلیه جنگی مقیاس پذیر جدید است، نشان می‌دهد.

  دانلود سیو Call of Duty World at War

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  باز کردن قفل همه ماموریت‌ها از جمله زامبی ها

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر