دانلود سیو Call of Duty

  دانلود سیو Call of Duty : ندای وظیفه یا کال آف دیوتی (به انگلیسی: Call of Duty) یک سری بازی‌های رایانه‌ای تیراندازی اول شخص است. اولین نسخه این بازی فقط برای رایانه‌های شخصی بود که بعدها نسخه‌های کنسول نیز عرضه شد. نسخه‌های زیادی از این بازی تاکنون عرضه شده‌است که در ابتدا داستان بازی حول محور جنگ جهانی دوم بود اما از نسخه چهارمبه بعد داستان تقریباً تغییر کرده و وارد دنیای مدرن می‌شود. بازی‌های ندای وظیفه توسط اکتیویژن منتشر می‌شود در حالی که شرکت‌های دیگری چون اینفینیتی وارد و تری‌آرچنیز در توسعه بازی نقش بسیار مهمی دارند.

  فروش بازی ندای وظیفه به بیشتر از ۱۰۰ میلیون نسخه تا ماه نوامبر ۲۰۱۱ رسید. تعداد کاربران ماهانه نیز تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۲ حدود ۴۰ میلیون کاربر بوده‌اند.

  ندای وظیفه: تیپ شیطان نسخه‌ای از بازی ندای وظیفه بود که توسط شرکت «اندرگراند اینترتینمنت» و برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ توسعه داده شده بود. داستان تیپ شیطان در جنگ جهانی دوم می‌گذشت و تمرکز بازی روی لشکر ایتالیا بود.

  دانلود سیو Call of Duty

  PC Call of Duty

  ناشر: اکتیویژن
  توسعه دهنده: Infinity Ward
  نوع: FPS / Action

  شرح:
  Call of Duty تیرانداز اول شخص بازی است که در طول جنگ جهانی دوم تنظیم شده است. در زمان نبرد استالینگراد ، برلین یا فرودهای نرماندی ، یک سرباز روسی ، انگلیسی و آمریکایی بازی کنید. مبارزات شدیدی را که اروپا از طریق ۲۴ ماموریت در ۴ کمپین به وجود آورد ، بخوانید. حالت چند نفره آنلاین همچنین امکان دیدن گودال متفقین در برابر نیروهای محور را فراهم می کند.

  دانلود سیو Call of Duty

  نصب و راه اندازی:

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر