سیو Carmageddon II : Carpocalypse : “کارماگدون: carpocalypse حالا یک بازی رایانه‌ای با وسایل نقلیه، پایان دادن به کارماگدون، و در سال ۱۹۹۸ آزاد شد. این بازی توسط بازی‌های ضد زنگ ساخته شد و توسط منحنی فروش در اروپا و Interplay تفریحات در آمریکای شمالی منتشر شد. این نسخه برای مایکروسافت ویندوز و Mac OS منتشر شده‌است.

  همانند سلف خود، کارماگدون دوم در معرض انتقاد از سطح خشونت تصویر شده در این بازی بود. آن ۱۵ + توسط ELSPA رده‌بندی می‌شود. در برخی کشورها، عابران (و حیوانات)زامبی هستند و خون به گل سبز تبدیل می‌شود: در آلمان، بیگانگان افراد پیاده را جایگزین کرده‌اند.” وصله‌های خون ” منتشر شده از اینترنت، افراد اصلی را برای عابران پیاده باز می‌گرداند. گروه خونی بعدها در پادشاهی متحده در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و در نتیجه بازی ۱۸ certificate.The PC با توجه به aggregator review بازی رایانه‌ای منتشر شد.
  سیو Carmageddon II : Carpocalypse : “کارماگدون”: carpocalypse حالا یک بازی رایانه‌ای با وسایل نقلیه، پایان دادن به کارماگدون، و در سال ۱۹۹۸ آزاد شد. این بازی توسط بازی‌های ضد زنگ ساخته شد و توسط منحنی فروش در اروپا و Interplay تفریحات در آمریکای شمالی منتشر شد. این نسخه برای مایکروسافت ویندوز و Mac OS منتشر شده‌است.

  دانلود سیو Carmageddon II : Carpocalypse

  PC Carmageddon II : Carpocalypse 

  ناشر: sci
  توسعه دهنده:
  نوع: اقدام / زمین
  شرح:
  کارماگدون: carpocalypse اکنون در کامپیوتر یک بازی مسابقه‌ای است که در آن شما یک خلبان یاغی بازی می‌کنید. این عنوان دو راه برای تکمیل مسابقه پیروز فراهم می‌کند: یا از طریق سر اتمام یا نابود کردن رقبای شما به صورت آنلاین. این بازی دارای محدودیت زمانی برای هر مسابقه است و می‌تواند با آسیب رساندن به مخالفان و یا خرد کردن افراد پیاده افزایش یابد. روی marks

  دانلود سیو Carmageddon II : Carpocalypse

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  ۱۰۰ % سخت به جز apo

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر