دانلود سیو Castlevania: Lords of Shadow 2

  دانلود سیو Castlevania: Lords of Shadow 2 : کسلوانیا: اربابان سایه ۲ (به انگلیسی: Castlevania: Lords of Shadow 2) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی از مجموعه بازی‌های کسلوانیا است که توسط مرکوری‌استیم توسعه یافته و بوسیلهٔ شرکت کونامی برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده‌است. این بازی دنبالهٔ نسخه کسلوانیا: اربابان سایه در سال ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رود. کسلوانیا: اربابان سایه ۲ در فوریه ۲۰۱۴ در آمریکا و اروپا، ۶ مارس ۲۰۱۴ در استرالیا و ۴ سپتامبر ۲۰۱۴ در ژاپن عرضه شد.

  داستان در دو جهان متفاوت، در زمان قرون وسطی و هم عصر جدید روایت می‌شود و حول محور شخصیت گابریل بلمونت (که با عنوان دراکولا شناخته می‌شود) می‌گذرد، که عازم مأموریتی برای شکست دشمن دیرینه‌اش شیطان می‌شود. بازیکن کنترل شخصیت دراکولا را در جهانی باز بدست می‌گیرد که می‌تواند از قدرت‌های مختلف و چندین سلاح برای رسیدن به هدفش استفاده کند.

  دانلود سیو Castlevania: Lords of Shadow 2

  PC Castlevania: Lords of Shadow 2 SaveGame

  آیا شما به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نجات جهان بازی علاقه‌مند هستید؟ سپس این لحظه شانس شماست چون در وب سایت ما می‌توانید فایل‌های مختلف ذخیره را پیدا کنید و به شما کمک خواهد کرد تا بازی خود را توسعه دهید. هر فایل سیستم ذخیره به طور خاص راه‌حل‌های جدیدی برای شما فراهم خواهد کرد. به همین دلیل است که شما نباید یک ثانیه دیگر صبر کنید و کامپیوتر شخصی خود را دانلود کنید. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی که همیشه می‌خواستید، بازی خود را ارتقا دهید. چیزی وجود ندارد که شما بتوانید از دست بدهید – هیچ خطری تضمین نمی‌شود. به همین دلیل است که ما شما را تشویق می‌کنیم تا بازی را بدون پرداخت هیچ گونه پرداخت انجام دهید و همه چیز را آزاد کنید. یک چیز به ارزش ذکر است – اگر می‌خواهید کامپیوتر شخصی را ارتقا دهید یا اصلاح کنید: انتخاب سایه ۲ به هر طریقی، عالی خواهد بود که شما به اجازه مولف نیاز دارید. با ذخیره کردن پرونده، شما تجربه خواهید کرد که بازی تا به حال بهتر نبوده است! بررسی ویژگی‌های جدید و غلبه بر همه مرزها – بهترین زمان برای رسیدن به مهم‌ترین اهداف تان است!

  دانلود سیو Castlevania: Lords of Shadow 2

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  NG +، همه باز و جمع شدند

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر