دانلود سیو Command & Conquer 3: Kane’s Wrath : Command & Conquer 3: Kane’s Wrath یک بسته توسعه یافته برای بازی ویدیویی استراتژی زمان واقعی ۲۰۰۷ Command & Conquer 3: Tiberium Wars است. توسط استودیوهای EA Los Angeles و استودیوهای BreakAway Games توسعه یافته ، در ۲۴ مارس ۲۰۰۸ در ایالات متحده و در ۲۸ مارس ۲۰۰۸ در اروپا توسط ناشر Electronic Arts ، [۲] [۳] منتشر شد و در ۲۴ ژوئن نیز منتشر شد. Xbox 360

  کارزار داستانی بین پایان خورشید Tiberian و آغاز جنگهای Tiberium تنظیم شده است. این حول محور رهبر به ظاهر بیکران اخوان نود ، کین می چرخد و صعود خود را به قدرت بازگو می کند که پس از فرار از مرگ در سال ۲۰۳۱ به سختی فرار می کند ، و با پایان یافتن کین دوباره اشیاء باستانی تاسیتوس را از خورشید دبی ، در سال ۲۰۵۲ به دست آورد.

  دانلود سیو Command & Conquer 3: Kane’s Wrath

  PC Command & Conquer 3: Kane’s Wrath 

  ناشر: هنرهای الکترونیکی
  توسعه دهنده:-
  نوع: strategie
  شرح:
  خشم کین اولین گسترش بازی بر روی فرمان استراتژی زمان حقیقی PC & ۳: جنگ‌های Tiberium است. این برنامه یک کمپین تک نفره جدید را پیشنهاد می‌کند که قبل از رویداده‌ای بازی پایه شروع می‌شود و بازیکن را در راس اخوان‌المسلمین قرار می‌دهد. همچنین شش جناح فرعی و یک روش بازی غلبه بر پیروزی جهانی را معرفی می‌کند.
  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  ۱۰۰ %. دسترسی به تمام ماموریت‌ها

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر