دانلود سیو Command & Conquer Generals

  دانلود سیو Command & Conquer Generals : فرماندهنده و فتحنکن: ژنرال ها (انگلیسی: فرمان و فتح: ژنرال) یک بازی آنلاین با بازی در مورد راهبرد سازنده و هفتمین قسمت از سری فرمان های ذخیره و فتحنکن (en) است [۱] که می توانید با استفاده از آرشیو آرتس و در سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ عاملهای مایکروسایت ویندوز و مک اواس توزیع شده. نسخه ویندوز توسط EA Pacific (الکترونیک آرتس لس مجازنجلس) تولید شده و از طریق الکترونیک آرتس توزیع شده و تولید شده و انتشار آن توسط اسپیر مدیا (en) صادر شده است. در بازی کاربر می توانیم با سه گروه پیشنهادی انتخاب کنید: ایالات متحده ، چین و قدرت آزادی قدرتمند (GLA).

  این بازی با موتور بازی سیج (en) با استفاده از ویژگیهای موجود در زمینه طراحی موتور موتور سه سرتیپ فرمان فرمانده و آزمایش: مرتد (en) می تواند. با داشتن یک بار به صورت مختصر ، با عنوان فرمانده نگهدار و فتحنکن: ژنرال ها – ساعت صفر در سال ۲۰۰۳ برای ویندوز و در سال ۲۰۰۵ جنرالز و ساعت صفر هر دو با بیان بسیار دقیق روبرو. در نتیجه ، فرمانده نگهدار و فتحنکن: ژنرالها ۲ در حال نظارت بر بودجه [۲] تا بتوانند به عنوان یک بازی رایگان و با عنوان ساده ترین فرمانده و فتحنکن مجدداً قدرتمند شوند. بازی های جدید به طور خلاصه با استفاده از امتیازات جرالز بودجه و در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ پس از بازخورد منفی در مجالس چاپ شده چاپ شده توسط آلفا توسط الکترونیک آرتس کنسل شده.برای این بازی نیز از دویست مدرس منتشر شده است.

  دانلود سیو Command & Conquer Generals

  PC Command & Conquer Generals 

  ناشر: Electronic Arts
  توسعه دهنده:
  نوع: Stratégie

  شرح:
  Command & Conquer Generals یک بازی استراتژی در زمان واقعی بر روی کامپیوتر است. بر اساس یک فیلمنامه داستانی مبتنی بر ، این بازی شامل سه قدرت اصلی است: ایالات متحده ، چین و GLA (ارتش آزادیبخش جهانی). GLA یک سازمان تروریستی قدرتمند است و هیچگاه متوقف نمی شود تا سلطه خود را بر جهان برقرار کند. کنترل یکی از سه جناح را در دست بگیرید و بهترین استراتژی را برای تسلط بر مخالفان خود اتخاذ کنید.

  دانلود سیو Command & Conquer Generals

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪ همه کمپین ها (ایالات متحده ، چین و GLA)

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر