دانلود سیو Commandos 3: Destination Berlin : کماندوها ۳: مقصد برلین (به انگلیسی: Commandos 3: Destination Berlin) یک بازی ویدئویی به سبک تاکتیک بی‌درنگ و چهارمین قسمت در مجموعه بازی‌های کماندوها است، که توسط پایرو استودیوز ساخته شده و بوسیلهٔ شرکت آیدوس در سال ۲۰۰۳ برای مایکروسافت ویندوز روانه بازار شد. همچنین نسخه اواس ده این بازی در سال ۲۰۰۵، توسط فرال اینتراکتیو در کنار کماندوها ۲: مردان دلیر به عنوان قسمتی از بستهٔ نبرد کماندوها عرضه شد.

  روند بازی این نسخه بسیار شبیه به نسخه‌های پیشین این مجموعه بازی است. شخصیت‌های بازی می‌توانند از اسلحه‌های متنوع در طول بازی استفاده کنند، اما برخی از تجهیزات و اسلحه‌ها مخصوص شخصیت‌های خاصی است و برای مثال تجهیزات انفجاری فقط مخصوص تخریب‌چی (توماس هانکک) است. در طول بازی، بازیکن می‌تواند تجهیزات درون جعبه‌ها را مشاهده کند و از آن‌ها استفاده کند، همچنین قادر است از یونیفرم‌های دشمنان استفاده کند. بازی دارای سه مرحله اصلی است و با ادامه دادن این مراحل، مرحله‌های دیگر باز می شود. این سه مراحل اصلی شامل سه عملیات استالینگراد، نرماندی و اروپای مرکزی می‌شود. بر خلاف نسخه‌های قبلی این سری، در بیشتر مأمورایت‌های مقصد برلین محدودیت زمانی وجود دارد. تنها شش تن از کماندوها در این قسمت حضور دارند که شامل کلاه‌سبز (جک اوهارا تک‌تیرانداز (فرانسیس تی. وولریج غواص (جیمز بلکوود تخریب‌چی (توماس هانکک جاسوس (رنه دشام) و دزد (پل تولدو) هستند.

  دانلود سیو Commandos 3: Destination Berlin

  PC Commandos 3: Destination Berlin 

  ناشر: Eidos تعاملی
  توسعه دهنده: استودیو Pyro
  نوع: استراتژی / تاکتیک‌ها
  شرح:
  کماندوها ۳: مقصد برلین یک بازی عملی تاکتیکی است که در آن شما گروهی از کماندوها را رهبری می‌کند (متشکل از the معروف سبز، جاسوس، غواص، یک دزد، یک دزد و یک artificer)از طریق نبرده‌ای متعدد علیه ارتش آلمان. از خرابه‌های of، از اروپای مرکزی و ساحل فرود در نورماندی، ماموریت‌های مختلف به فرماندهی troop را بیرون بکشید.

  دانلود سیو Commandos 3: Destination Berlin

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر