دانلود سیو Crysis

  دانلود سیو Crysis  : Crysis اولین مجموعه بازی ویدیویی است که توسط توسعه دهنده آلمانی منتشر شد و توسط رسانه‌های الکترونیکی منتشر شد. این مجموعه به دور گروهی از قهرمانان نظامی با nanosuits“،فن‌آوری پیشرفته فن‌آوری زرهی” می‌چرخد که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا قدرت فیزیکی، سرعت، دفاع، و توانایی‌های cloaking را افزایش دهند. این قهرمانان با سربازان مزدور کره‌شمالی، سربازان مزدور که به شدت مسلح هستند و نژادی از بیگانگان پیشرفته که میلیون ها سال پیش به دلایل مبهم وارد زمین شده و اخیرا بیدار شده‌اند، روبرو هستند. این مجموعه شامل سه بخش اصلی، یک محصول فرعی مستقل از اولین بازی با یک عنوان نفره جداگانه و یک مجموعه تلفیقی است.

  شخصیت‌هایی که در Crysis از nanosuits استفاده می‌کنند، exoskeletons های پیشرفته طراحی‌شده توسط ارتش آمریکا هستند که توانایی‌های ویژه‌ای را از طریق “حالت‌های اختصاصی و همچنین توانایی تعویض بین آن‌ها در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. مد زره Nanosuit توانایی مناسب برای مقاومت در برابر ضربه گلوله و ترکش را افزایش می‌دهد، حالت قدرت تا حد زیادی توانایی جسمی فرد را افزایش می‌دهد، تا این که بتواند اتومبیل را از طریق هوا پرتاب کند و مد سرعت به پوشنده لباس اجازه می‌دهد تا به شدت عمل کند و به شدت عمل کند. در نهایت، مد شنل ابزار cloaking نوری را فعال می‌کند که پوشنده لباس را نزدیک نامرئی می‌سازد.

  دانلود سیو Crysis

  [ PC ] Crysis Savegame

  ناشر: هنرهای الکترونیکی
  توسعه‌دهنده سیستم: Crytek
  نوع: fps
  انتشار: ۱۶ نوامبر ۲۰۰۷

  شرح:
  Crysis بازیکن را به قلب فیلیپین می‌ریزد، در جزیره‌ای با جنگل نسبتا متراکم که در تجارت تاریک ترسیم شده‌است.در سال ۲۰۲۰، ارتش کره‌شمالی در حال انجام است.

  و وظیفه شما این است که بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است، پوشیدن لباس Nanosuit که می‌تواند به شما اجازه دهد هر موقعیتی را پنهان کنید.

  دانلود سیو Crysis

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  % ۱۰۰

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر