سقوط تاریک: روح‌های گم‌شده یک بازی ترسناک روانی / ماجراجویانه است که در سال ۲۰۰۹ توسط اتاق darkling استودیو بریتانیا ایجاد شد و توسط تعاملی Iceberg برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این اولین بار در نوامبر ۲۰۰۹ برای دانلود از طریق وب سایت رسمی اتاق Steam و darkling منتشر شد. متعاقبا در ژانویه ۲۰۱۰ برای خرده‌فروشی در اروپا و در آمریکای شمالی در ماه آوریل منتشر شد. روح‌های گم‌شده، سومین بازی در سری سقوط تاریکی است، پس از سقوط تاریکی ۰۰۲)و سقوط تاریکی II: چراغ‌ها خاموش ۰۰۴). این فیلم داستانی نسبتا نامربوط به هم می‌گوید، اگر چه در همان مکان قرار داده می‌شود و چندین شخصیت پشتیبان از اولین بازی را مشخص می‌کند.

  روح‌های گم‌شده به داستان بازرس، افسر پلیس سابق پلیس که هرگز قادر به فراموش کردن آخرین پرونده او نبوده است، می‌گوید ناپدید شدن یک دختر یازده‌ساله به نام امی هیون از شهر Dowerton، دورست. بازرس متقاعد شده بود که ولگرد به نام آقای بونز ای می را کشته، اما نتوانست آن را اثبات کند و این کار را هم کرد. با این حال، روزنامه محلی حقه خود را کشف کرد و پرونده علیه بونز از هم پاشید. او آزاد شد و رد امی به سردی گرایید. پدر و مادر او بعدا بازرس را مسئول شکست پلیس برای یافتن او دانستند و او اخراج شد. اکنون، در پنجمین سالگرد ناپدید شدن او، او به خرابه‌های رها شده ایستگاه قطار Dowerton و هتل پس از اینکه کودکان محلی در نزدیکی امی در آن حوالی دیدن کردند آمده‌است.
  روح‌های گم‌شده توجه زیادی را در مطبوعات اصلی بازی، با پوشش محدودی از منتقدان حرفه‌ای دریافت نکردند. با این حال، چیزی که آن را بررسی می‌کند عمدتا مثبت بوده‌است و منتقدان از جو، طرح و طراحی صدا قدردانی می‌کنند و اغلب این بازی را وحشتناک‌ترین بازی در سری سقوط تاریکی می‌دانند. رایج‌ترین انتقاد این بود که برخی از the بیش از حد تاریک بودند.

  دانلود سیو Dark Fall Lost Souls

  [PC] Dark Fall Lost Souls Savegame

  Editeur: کوه یخی
  Developpeur: اتاق darkling
  نوع: aventure
  شرح:
  سقوط تاریک: ارواح سرگردان، سومین قسمت از مجموعه ماجراجویانه بزرگ بازی به نام سقوط تاریک است. این بازیکن به شهر Dowerton بازگشت و از زمان جنگ جهانی دوم همان ساختمان‌های متروک را بررسی می‌کند اما ارواح مردگان هنوز گرفتار آن هستند.

  دانلود سیو Dark Fall Lost Souls

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید :

  XP: My Documents / Dark Fall – Lost Souls
  Windows Vista / 7: Windows User Folder / Saved Games / Dark Fall – Lost Souls

  وضعیت
  ۱۰۰ %. در حالت ساده. ذخیره ۱۲ سطح

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر