دانلود سیو Dark Souls 2دانلود سیو Dark Souls 2 : ارواح پلید ۲ یک بازی نقش بازی است که توسط FromSoftware ساخته و توسط Bandai Namco منتشر شده‌است. بازی سوم در مجموعه ارواح، برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شداگر چه هر دو در یک جهان قرار دارند، هیچ ارتباط مستقیمی بین اولین ارواح تاریک و دنباله داستان وجود ندارد. [ ۴ ] این بازی از multiplayer اختصاصی استفاده می‌کند. بازی در پادشاهی of، بازی هر دو بازیکن در مقابل محیط (PvE)و بازیکن در مقابل بازیکنان (PvP علاوه بر داشتن برخی از اجزا سازنده است. همانطور که در بازی‌های قبلی این مجموعه بازی شد، این بازی دوباره به چالش کشیده شد، اما با استفاده از یک موتور گرافیکی قوی و سیستم هوش مصنوعی پیشرفته‌تر.

  پس از چند تاخیر اولیه، این بازی در ماه مارس ۲۰۱۴ در سراسر جهان منتشر شد و نسخه ویندوز مایکروسافت در ۲۴ آوریل ۲۰۱۴ منتشر شد. نسخه به روز شده این بازی، یک نسخه به روز شده از اولین گناه، برای پلی استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز در آوریل ۲۰۱۵ عرضه گردید. این عنوان، مجموعه‌ای از بازی اصلی و تمام محتوای قابل دانلود آن با گرافیک ارتقا یافته، گسترش داوطلبانه آنلاین و تغییرات متعدد دیگر است. یک دنباله از ارواح پلید سوم در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

  دانلود سیو Dark Souls 2

  PC Dark Souls 2 Save 100%

  شرحارواح تاریک II، مکانیک مشابهی را از پیشینیان خود در مجموعه ارواح حفظ می‌کنند. هم روسا و هم دشمنان استاندارد که به سختی شناخته می‌شوند، توانایی کشتن بازیکن در تنها چند مورد را دارند.  بد بازی به شدت توسط بسیاری از دشمنان مجازات می‌شود، فرصت‌هایی برای بهبود سلامت محدود است و همانند روح خبیث، هر بار پس از مرگ، حداکثر سلامت بازیکن کاهش می‌یابد (تا حد پایینی پایین‌تر)تا زمانی که بازیکن یک مورد نادر را برای معکوس کردن آن انتخاب کند.

  دانلود سیو Dark Souls 2

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید

  C:\Users\YourName\AppData\Roaming

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر