Darksiders دوم از فتوحات مرگ پیروی می‌کند، یکی از چهار سوارکار مکاشفه یوحنای رسول، در داستانی پر از عمل که موازی با رویدادهایی در بازی Darksiders اصلی است. این سفر حماسی مرگ را به راه می‌اندازد. این سفر حماسی مرگ برادرش را به راه می‌اندازد و می‌کوشد تا برادرش، جنگ و سواری را پیش از موعد از مکاشفه یوحنای رسول به خاطر بسپارد.

  همانند بازی Darksiders اصلی قبل از آن، تکرار دوم این مجموعه در درجه اول یک n است. این بازی در محیط‌های netherworld از جمله شهر سفید“، که در آن فرشتگان زندگی می‌کنند و تخت ابدی“، قلعه‌ای شناور که در آن لردهای مردگان بر جان‌ها که نیاز به پاک شدن دارند، نگهبانی می‌دهند.
  اگر چه مرگ یکی از feared چهار سوارکار است، توانایی‌های فیزیکی او بسیار متفاوت از برادرش جنگ است. مرگ بسیار nimble و متکی به ترکیبی از آشوب و حملات متوالی است. در نبرد با سلاح اولیه مرگ، داس نمادین بزرگش، با طیف گسترده‌ای از سلاح‌های دیگر و آیتم‌های قابل‌استفاده که باید به هنگام پیشروی بازی جمع‌آوری شود، می‌باشد. سلاح می‌تواند دوگانه باشد، زره upgradable می‌تواند برای محافظت و مرگ به دست آید و مرگ به سوار شدن قدرتمند و قدرتمند او، ناامیدی، دسترسی دارد.

  دانلود سیو Darksiders II: Deathinitive Edition

  PC Darksiders II: Deathinitive Edition SaveGame

  شرح: Darksiders ۲ با تمام DLCs در این بازی ادغام شدند و در بازی در بازی با بیش از ۳۰ ساعت بازی کردند. Belial Armor، The Forge، فرشته مرگ، Despair Pack، Shadow‘s، Van Der، Van Maximus، Mace‘s، آرامگاه Fletcher.

  دانلود سیو Darksiders II: Deathinitive Edition

  نصب و راه اندازی :سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۳۰ lvl، NG +

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر