Darksiders یک مجموعه بازی رایانه‌ای اکشن ماجراجویانه است که توسط بازی‌های Vigil ایجاد شده‌است که در حال حاضر توسط Gunfire آغاز شده‌است که متشکل از برخی از اعضای اصلی of است. این مجموعه بر روی یک زمین post apocalyptic قرار دارد که در آن بشر منقرض شده‌است و فرشتگان و شیاطین برای کنترل جهان می‌جنگند. در میان آن‌ها چهار مرد اسب‌سوار مکاشفه، آخرین نفری از Nephilim هستند که وظیفه دارند نظم را به سامان برسانند.

  اولین قسط آن در سال ۲۰۱۰ برای کنسول پلی استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در اصل در روز مدرن، جنگی بین بهشت و جهنم آغاز می‌شود. پس از جنگ یکی از چهار اسب‌سوار مکاشفه یوحنای رسول خود را در میان نبرد می‌بیند. پس از اینکه جنگ در جنگ کشته شد، شورای charred وی را به خاطر ویران کردن تعادل و شروع مکاشفه سرزنش کرد. جنگ قول می‌دهد که فرد واقعا مسئول را بیابد، بنابراین او به زمین فرستاده می‌شود، جایی که ۱۰۰ سال گذشته‌است، در جستجوی یافتن آن‌ها.
  نسخه پیشرفته، با نام Darksiders: نسخه Warmastered که توسط بازی‌های شمال اروپا منتشر شد، در ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس در ۲۹ نوامبر ۲۰۱۷ برای کنسول مایکروسافت منتشر شد. این بازی در ۲ آوریل ۲۰۱۹ به وسیله نینتندو Switch منتشر شد.

  دانلود سیو Darksiders

  [PC] Darksiders Savgame

  ناشر: THQ
  توسعه دهنده: Vigil Games
  نوع: اکشن / ماجراجویی

  شرح:
  Darksiders: Wrath of War بازی اکشن / ماجراجویی است که یکی از ۴ اسب سواری آخرالزمان را در زمین ویران شده در پایان جهان به دام می اندازد. عنوان مخلوط از مراحل مبارزاتی چشمگیر تا دنباله اکتشاف.

  دانلود سیو Darksiders

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر