Deadpool یک بازی رایانه‌ای اکشن ماجراجویی براساس شخصیت Comics Marvel است. این بازی توسط استودیو ماه High آغاز شد و توسط Activision برای مایکروسافت ویندوز (فقط دیجیتال پلی استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد. دانیل صراط، نویسنده کمیک Former، نقشه بازی را خلق کرد، و نولان نورث شخصیت فیلم را اعلام کرد. این بازی نقده‌ای متفاوتی دریافت کرد و به خاطر بذله‌گویی و عناصر توطئه خود مورد تحسین قرار گرفت در حالی که در بازی با deficiencies مورد نقد قرار گرفت.

  Deadpool، همراه با بسیاری از بازی‌های دیگر منتشر شده توسط Activision که از مجوز مارول استفاده کرده بودند، در ۱ ژانویه سال ۲۰۱۶ از همه storefronts دیجیتالی حذف و حذف شد. تا ۱۵ جولای ۲۰۱۶ این بازی برای خرید دوباره در روی بخار و همچنین فروشگاه پلی استیشن برگزار شد، اما تنها در بازارهای آمریکا. این بازی در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۵ بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد. در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۷، این بازی یک‌بار دیگر از نمای دیجیتالی به علت صدور مجوز حذف شد.

  دانلود سیو Deadpool

  [PC] Deadpool Save Game

  ناشر: Activision
  توسعه دهنده:-
  نوع: اکشن
  شرح:  Deadpool یک بازی اکشن است که د و combos جدید در حال پیشرفت هستند. این بازی که بالغ نامیده می‌شود، اغلب با داشتن ارتباط کلامی با بازیکن براساس مهارت و پیشرفت، چهارمین دیوار را می‌شکند.

  دانلود سیو Deadpool

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  داستان Unlocked و بیش از ۲ میلیارد دی پی دی پی. هیچ ارتقا یافته‌ای وجود نداشت تا به حال، فکر کردم که یکی از آن‌ها ممکن است آنچه را که قفل کرده‌است انتخاب کند.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر