دانلود سیو DiRT 2

  Colin McRae (یا به اختصار Dirt ۲)یک بازی رایانه‌ای است که در سال ۲۰۰۹ توسط Codemasters، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، و بعدها برای سکوی PC (ویندوز، OS X)منتشر و منتشر شده‌است. این هفتمین بازی در سری مسابقات Rally McRae است و پس از مرگ مک McRae در سال ۲۰۰۷، اولین بازی در سری مک McRae بود.

  این کتاب شامل کن بلاک، تراویس Pastrana، Tanner foust، دیو Mirra و محمد بن Sulayem است. این بازی شامل بسیاری از رویداده‌ای جدید، از جمله رویداده‌ای ورزشگاه است. همراه با بازیکن، an از یک رویداد به مکان دیگر سفر می‌کند و به عنوان مقر برای بازیکن عمل می‌کند. آن لیستی از رویداده‌ای خارج از جاده را در بر می‌گیرد و بازیکنان را به محیط‌های مختلف دنیای واقعی و چالش برانگیز تبدیل می‌کند. این بازی در سراسر آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکای شمالی برگزار می‌شود. این بازی شامل پنج نوع رویداد مختلف به همراه سه حالت بازی ویژه ویژه است. مسابقه‌های تور جهانی، بازیکنانی را می‌بیند که در مسابقات انفرادی و انفرادی در مکان‌های جدید رقابت می‌کنند و همچنین شامل یک مد سرگرمی جدید نیز می‌شود. این محصول در سال ۲۰۱۱ اکران شد.

  دانلود سیو DiRT 2

  [PC] Colin McRae: DiRT 2 Savegame

  ناشر: Codemasters
  توسعه دهنده: Codemasters
  نوع: مسابقه

  شرح:
  Colin McRae: DiRT 2 در PC یک بازی مسابقه ای است که به طور عمده در آن راهپیمایی انجام می شود. آزمایش های بعدی با ارائه انواع مختلفی از انواع مختلف ۴ ۴ ۴ باگی انجام می شود. این بازی شامل صدها تست در نه کشور مختلف است.

  دانلود سیو DiRT 2

  نصب و راه اندازی:
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  ۱۰۰٪

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر