دانلود سیو DiRT Rally 2.0

  دانلود سیو DiRT Rally 2.0 : گردهمایی Dirt ۲.۰ بر جمع‌آوری و تمرکز تمرکز دارد. بازیکنان در رویداده‌ای زمانی برنامه‌ریزی‌شده در سطح جاده آسفالت و خارج از جاده در شرایط آب و هوایی مختلف رقابت می‌کنند. این بازی در آرژانتین، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسپانیا و ایالات‌متحده برگزار می‌شود. Codemasters همچنین طرح‌هایی را برای گسترش بازی از طریق انتشار محتوای قابل دانلود، [ ۲ ] و مراحل آزاد در فنلاند، آلمان، یونان، مونته کارلو، سوئد و ولز اعلام کرد. این مراحل عبارتند از نسخه‌های remastered از مراحلی که در گردهمایی اصلی گرد و خاک وجود دارد. همچنین یک مد rallycross با RallyCross supercars و هشت مدار از مسابقات جهانی Rallycross World Vision نیز وجود دارد. گردهمایی گرد و خاک ۲ به بازیکنان اجازه می‌دهد بین مجموع پنجاه ماشین، از جمله the جهانی ذکر شده، خودروهای سواری تاریخی از دهه ۱۹۶۰ تا دهه ۱۹۸۰، گروه‌های A، B، R و ماشین‌های تجمع مدرن از دهه ۱۹۹۰ تا اواخر دهه ۲۰۱۰ انتخاب کنند. این موضوع بعدا به سیزده مکان از طریق محتوای قابل دانلود بسط داده شد. هر خودرو می‌تواند قبل از مسابقه تنظیم شود.

  این بازی همچنین دارای یک سیستم مدل‌سازی آب و هوای تازه است که در آن تغییرات در آب و هوا سطح نسبی حلقه را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و به بازیکنان نیاز دارد تا رویکرد دقیق‌تر تری برای رانندگی داشته باشند. همچنین آب و هوا بر قابلیت دید در مراحل مختلف تاثیر می‌گذارد. سطح این مراحل نیز مورد تجزیه قرار می‌گیرد؛ چرا که خودروهای بیشتری در طول یک مرحله عبور می‌کنند و بیش از ۱۰۰ لایه تضمین می‌کنند که سطح جاده به تدریج تغییر کرده و منفجر می‌شود و سطح کنترل را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین بازی به حداکثر غلظت نیاز دارد، به خصوص که بعضی از مراحل می‌تواند بیش از ده دقیقه طول بکشد. هیچ تابع rewind ای وجود ندارد و نه تنها یک اثر بصری بلکه مکانیکی نیز دارد، با این حال این امکان وجود دارد که “آسیب ترمینال” را حفظ کند، که به طور خودکار هر مسابقه‌ای را که ماشین به عنوان a نامیده می‌شود، به پایان می‌رساند.

  دانلود سیو DiRT Rally 2.0

  روش “تیم من” که در Dirt ۴ معرفی شد، به طور گسترده گسترش یافت و به بازیکنان نیاز دارد تا مهندسان متخصص را استخدام کنند تا خودرو را حفظ کنند. با این حال، عناصر دیگر مانند liveries liveries، signing sponsors و گسترش امکانات تیم حذف شدند. خسارت متحمل شده در طی تظاهرات از رویدادی به رویداد دیگر منتقل می‌شود. بازیکنان همچنین می‌توانند دامنه وسیعتری از انتخاب‌های استراتژیک مانند ترکیبات لاستیک را ایجاد کنند؛ لاستیک‌ها نرم‌تر هستند اما سریع‌تر می‌پوشند، در حالی که لاستیک‌های سخت‌تر بیشتر دوام می‌آورند، اما زمان‌های مرحله کندتر تولید می‌کنند. Codemasters در حال برنامه‌ریزی برای معرفی یک برنامه آموزشی جامع‌تر برای راه‌اندازی این خودرو برای ساخت این فرآیند برای تازه‌واردها، آماتورها و افرادی است که از کشف گزینه‌های راه‌اندازی در گذشته منصرف شده‌اند. [ استناد نیاز ]

  دانلود سیو DiRT Rally 2.0

  انتشار محتوای قابل دانلود یک برنامه دو هفتگی را دنبال می‌کند و شامل بازگشت مکان‌های تجمعی از اولین بازی و همچنین ماشین‌هایی مانند the Fabia و ام. ام ۱ می‌شود. آخرین بسته DLC در ژانویه ۲۰۲۰ اعلام شد و تحت عنوان “کالین مک McRae” شناخته می‌شود. این شهر محل جدیدی در پرت و Kinross در اسکاتلند است، ماشین‌هایی که به وسیله کالین مک McRae و یک حالت سناریو که در آن بازیکنان لحظاتی از شغل مک McRae را تصویب می‌کنند.

   

  نصب : سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر