دانلود سیو Earth Defense Force Insect Armageddon

  Earth Defense Force Insect Armageddon نسل سوم یک تیرانداز سوم‌شخص است که توسط نرم‌افزار Vicious Cycle ساخته شده‌است و توسط فیلم‌هایی که به چاپ رسیده‌است، برای پلی استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز منتشر شده‌است. این یک محصول فرعی است که در اطراف مفهوم چه اگر آمریکایی‌ها EDF ساختند” و یا هیچ گونه ارتباطی با مجموعه شماره‌گذاری شده نداشته باشد، ساخته شده‌است.

   این داستان به سه بخش جداگانه تقسیم شده‌است که به پنج ماموریت مجزا تقسیم می‌شوند. فصل اول مربوط به مقدمه این بازی است، در حالی که بخش دوم نیروی ضربتی نیروی ضربتی در سرتاسر صنعتی “دیترویت را در پی کشف سرنوشت چندین علیل پراکنده در سراسر شهر و همچنین خلبانان و محموله خود دارد.

  تنها یکی از آن‌ها salvageable است، و توسط کاپیتان که در ماموریت‌های بعدی به سر می‌برد هدایت می‌شود. فصل سوم داستان کشف صاعقه و انتقال مکعب به یک لانه در مرکز دیترویت را دنبال می‌کند. قبل از استقرار آن، یک ملکه مورچه از لانه خارج می‌شود و صاعقه را وادار به مبارزه با آن برای ایمن کردن منطقه قطره می‌کند.

  دانلود سیو Earth Defense Force Insect Armageddon

  [PC] Earth Defense Force Insect Armageddon Savegame

  ناشر: ۸۶ ناشر
  توسعه دهنده: چرخه Vicious
  نوع: اکشن
  شرح:
  نیروی دفاع زمین: نبرد نهایی حشرات یک بازی اکشن ناب بر روی آب کامپیوتر است. زمین یک‌بار دیگر توسط حشرات غول‌پیکر مورد حمله قرار می‌گیرد و این بازیکن، عضو نیروی دفاع زمین است که باید بر آن غلبه کند. این عنوان در شهر تخیلی “دیترویت واقع شده‌است. این مبارزه برای ایجاد سه بازیکن در تعاونی و چند نفری است که پس از موج دشمنان به جا خواهند آمد. تعداد قابل‌توجهی از سلاح‌ها، این برنامه را تامین می‌کنند.

  دانلود سیو Earth Defense Force Insect Armageddon

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر