دانلود سیو Evil Days Pound of Ground

  دانلود سیو  Evil Days: Pound of Ground یک تیرانداز سوم شخص است که شامل انبوهی از دشمنان ارواح است.پوند زمینی، داستان شلیک دیوانه‌وار آن‌ها را با اتومبیل قرمز و lots زامبی منفجر می‌کند.
  بازی ترکیبی از عناصر اکشن – طیف گسترده ای از سلاح های پیشرفته ، دعوا با کارفرمایان مختلف و نبردهای دیدنی و بی پایان با شلوغی از ارواح – با یک داستان دستگیره پر از افشای غیر منتظره و شخصیت های عجیب و غریب را شامل می شود.Pound of Ground یک بازی اکشن است که توسط Centauri Production ساخته و توسط Akella در ۹ دسامبر ۲۰۰۹ منتشر شده است.از لحاظ بازی، این داستانی است که آن‌ها را از خطر نجات دادن شهر از خطر و درست کردن چیزهای دیگر منع می‌کند.IGN لیستی از نقاط ضعف این بازی را لیست کرد که شامل: “شخصیت‌های unlikeable”، “اهداف جستجوی unimaginative”، “صحنه disposable”، و “صدای وحشتناک” بود که در نهایت آن را disposible دانست. بازی‌های Absolute یک بررسی مختلط را ارایه کردند و اشاره کردند که در حالی که داستان جالب بود، gameplay آن را پایین گذاشت.

  دانلود سیو Evil Days Pound of Ground

  [PC] Evil Days Pound of Ground Savegame

  ادیتورakella
  توسعه دهنده : تولید قنطورس
  نوع: اکشن/ ماجراجویی
  شرح:
  Johnny Meyer amnesiac در یک خانه روستایی متروک در وسط یک بیابان بیدار می‌شود. چرا به او دست زد؟ چرا زامبی‌ها اینجا جمع می‌شوند؟ او پس از بازگشت به شهر زادگاهش، متوجه شد که مردم ناپدید شده‌اند. در این بازی ماجراجویی اکشن بر روی کامپیوتر با شوخ‌طبعی سیاه، بازیکن یک غربی و یک انتخاب گسترده از سلاح برای مبارزه با حمله به زامبی را کشف می‌کند.

  دانلود سیو Evil Days Pound of Ground

  نصب و راه اندازی :
  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و در مکان زیر محتویات را کپی کنید
  c / Program Files / Pound of Ground / PC_swarm
  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر