دانلود سیو F.3.AR : فیئر ۳ (به انگلیسی: F.E.A.R. ۳) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص و ترس و بقا از مجموعه بازی‌های فیئر است که توسط دی وان استودیوز برای پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز ساخته و منتشر شده‌است.پوینمن و پانتون فتل دو برادر با پیشینه‌ای تقریباً پیچیده هستند. پوینمن که شخصیت اصلی نسخهٔ اول بازی بود، یک ابر سرباز بود که دستور قتل شخصیت فتل را داشت. فتل یک نابغه بود که با استفاده از دورآگاهی و قدرتی که داشت مردم بیگناه را قتل‌عام و قصابی می‌کرد. پوینمن بدون توجه به رابطه خویشاوندی در پی کشتن فتل بود. در این قسمت از بازی فتل به شکل یک کالبد روح مانند! که همه جا با برادر خود است و علاوه بر کمک به برادر خود از او برای پیدا کردن آلما، شخصیت زن راز آلود کل قصه فیئر، کمک می‌خواهد.

  بازیکنان از دید اول شخصیت خود را کنترل می‌کنند. بازیکن می‌تواند در یک زمان دو سلاح حمل کند و مهمات از سربازان مرده و صندوق‌های سلاح را پر کند. سیستم پوشش سری از یک peeking به جای یک مکانیک “کج کردن” استفاده می‌کند که در آن بازیکنان به اطراف لبه پوشش خود نگاه می‌کنند و آتش می‌زنند. آسیب به عنوان یک روکش vignette قرمز نمایش داده می‌شود. وقتی صفحه پر می‌شود، شخصیت می‌میرد. در حالت‌های مشترک و جمعی، بازیکن وارد یک مقاومت نهایی در مرگ آن‌ها می‌شود، که به اعضای تیم اجازه می‌دهد تا بازیکن علیل را احیا کند.

  دانلود سیو F.3.AR

  [ PC ] F.۳. AR Savegame

  ناشر:وارنرتعاملی
  توسعه دهنده: روز ۱ استودیو
  نوع: fps
  شرح:
  (F.۳.)یک بازی عکاسی از اولین فرد در یک دنیای پر هرج و مرج است که منحصر به مجموعه است. مبارزات اصلی به بازیکنان اجازه بازی به عنوان یک مرد را می‌دهد در حالی که حالت مشارکتی به بازیکن دوم اجازه می‌دهد تا به عنوان Paxton Fettel بازی کند. مجموعه وحشت بقا جهان در واقع حفظ شده‌است و صحنه‌های اکشن بازی با ویژگی‌های هر شخصیت، به عنوان قدرت of Paxton Fettel یا سرعت مافوق بشری نشانه‌گذاری می‌شوند.

  دانلود سیو F.3.AR

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر