دانلود سیو Fable: The Lost Chapters

  Fable: The Lost Chapters یک بازی رایانه‌ای اکشن است که اولین بازی در سری Fable است. این سیستم‌عامل برای اکس باکس، مایکروسافت ویندوز و سیستم‌عامل Mac OS X با استفاده از استودیو باکس Big، یک توسعه دهنده ماهواره استودیو Lionhead ساخته شد و توسط استودیو مایکروسافت منتشر شد. این بازی برای اکس باکس در سپتامبر ۲۰۰۴ ارسال شد. نسخه دیگری از بازی، Fable: فصول گم‌شده، برای ویندوز ایکس باکس و ویندوز در سپتامبر ۲۰۰۵ منتشر شد. یک بندر بازی برای Mac OS ایجاد شده توسط فن‌آوری‌های Robosoft و منتشر شده توسط feral تعاملی، در مارس ۲۰۰۸ پس از یک تاخیر در بیش از دو سال به علت صدور مجوز منتشر شددر ابتدا تحت نام شخصیت“، توسعه Fable که بیش از ۱۵۰ نفر را شامل می‌شد، توسعه یافت. موسیقی این بازی توسط راسل شاو ترکیب شد که موضوع آغازین آن توسط دنی Elfman نوشته شده بود. عرضه این بازی به طور گسترده‌ای پیش‌بینی شده‌بود و بخشی از آن بر حسب علاقه شدید پیتر Molyneux از بازی بود. این بازی در ابتدا برای Dreamcast در حال توسعه بود، اما به دلیل to سیستم به باکس اکس باکس راه یافت.

  منتقدان برای کیفیت بازی و اجرای آن به خوبی مورد استقبال منتقدان قرار گرفتند، هر چند که عدم موفقیت در گنجاندن بسیاری از ویژگی‌های وعده‌داده‌شده مورد توجه قرار گرفت. Fable اولین بازی پرفروش سپتامبر سال ۲۰۰۴ بود و تا سال ۲۰۰۷ بیش از دو میلیون واحد به فروش رفت. بعد از آن دو دنباله، Fable دوم در سال ۲۰۰۸ و Fable سوم در سال ۲۰۱۰ دنبال شد.

  دانلود سیو Fable: The Lost Chapters

  [PC] Fable: The Lost Chapters Save Game

  ناشر: مایکروسافت
  توسعه‌دهنده سیستم: Lionhead
  نوع: بازی / کنش نقش
  شرح:
  «فیبل» (انگلیسی: Fable (video game)) یک بازی ویدئویی در سبک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیو مایکروسافت و در سال ۲۰۰۴ منتشر شد.
  «فیبل» در پلت‌فرم‌های اکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس، و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است.

  دانلود سیو Fable: The Lost Chapters

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت

  % ۱۰۰

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر