دانلود سیو Fallout

  Fallout یک سری بازی‌های ویدیویی نقش‌آفرینی منتشر شده توسط Interplay Entertainment است. این مجموعه در طول بیست و بیست و بیست و سوم و بیست و سوم قرار دارد و کاره‌ای هنری atompunk و آثار هنری آن تحت‌تاثیر فرهنگ پس از جنگ دهه ۱۹۵۰ آمریکا قرار دارند، که ترکیبی از امید به وعده‌های فن‌آوری و ترس از نابودی هسته‌ای است. یک forerunner برای Fallout، یک بازی ۱۹۸۸ است که توسط تولیدات Interplay ساخته شده‌است و این سری به عنوان جانشین معنوی در نظر گرفته می‌شود.

  عنوان اول این سریال، [ Fallout ] در سال ۱۹۹۷ منتشر شد و توسط استودیو سیاه ابداع شد. با بازی نقش تاکتیکی بازی Fallout Tactics: برادری فولاد، توسعه به Forte میکرو و ۱۴ درجه شرقی داده شد. در سال ۲۰۰۴، Interplay Studios Black را بست و به تولید Fallout: برادری فولاد، بازی اکشن با عناصر بازی در بازی پلی استیشن ۲ و ایکس‌باکس ۳۶۰، بدون استودیو سیاه ادامه داد. [ Fallout ] ۳، سومین ورودی در مجموعه اصلی، توسط Softworks Bethesda منتشر شد، و به دنبال Fallout: نیو وگاس، توسط obsidian سرگرمی ایجاد شد. اولین ورودی اصلی سری [ ۴ ] در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، و [ Fallout ۷۶ ] در ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد.

  دانلود سیو Fallout

  [ PC ] Fallout Savegame

  ناشر: Interplay
  توسعه دهنده: استودیو سیاه
  نوع: بازی نقش

  شرح:
  [ Fallout ] شما در یک بعد از هسته‌ای پیش‌بینی می‌کنید. پس از جنگ جهانی بیست و یکم، که برای بشریت ویرانگر بود، مردانی که تلاش می‌کردند در خرابه‌های شهرهای بزرگ جان سالم به در ببرند. شما به عنوان پناهنده از دریاچه ۱۳ بازی می‌کنید که یکی از آن‌ها برای محافظت از معدود افراد ممتاز ساخته شده‌است. رهبر یخچال ۱۳ شما یک چیپ جایگزین برای فیلتر کردن آب ارسال کردید. در پناه‌گاه به دنیا آمده، در شرف یافتن چیزی هستید که دنیای خارج از آن است.

  دانلود سیو Fallout

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر