دانلود سیو Far Cry 3 : Blood Dragon

  Far Cry 3 : Blood Dragon یک بازی ویدیویی سوم‌شخص است که توسط Ubisoft مونترال ساخته شده‌است و توسط Ubisoft برای پلی‌استیشن ۳، مایکروسافت ویندوز و ایکس‌باکس ۳۶۰ در سال ۲۰۱۳ منتشر شده‌است. این یک گسترش مستقل برای بازی‌های ویدیویی ۲۰۱۲ به دور ۳ و هشتم پخش کلی به نام “Cry Far” است.اژدهای خون، تقلید از فیلم‌های اکشن ۱۹۸۰، کارتون‌ها و بازی‌های ویدیویی، در یک جزیره باز آینده‌نگر در آینده با بازیکنان در نظر گرفته می‌شود که نقش عملیات ارتش نظامی cyborg Rex را به عهده دارد. این بازی به طور کلی نقده‌ای مثبتی را دریافت کرد.

  اژدهای خون یک پایه رشد به تنهایی (Far ۳)است، به این معنی که بازیکنان به بازی اصلی نیاز ندارند تا آن را بازی کنند. Gameplay، اگر چه مانند Cry دور ۳، با استفاده از همان موتور و مکانیک عمومی، برای ارائه یک تجربه خطی بیشتر ساده است. درخت مهارت به جای یک مسیر انتخابی برای پایین کردن سه روش حیوان“، با یک سیستم levelling ساده‌تر جایگزین می‌شود که به طور اتوماتیک سود می‌کند. مهارت ساخت به طور کامل حذف شده‌است.

  این بازی در جهان باز است، تیرانداز اول شخص، با همان وسایل نقلیه از دور ۳. بازیکنان با استفاده از مواد منفجره قوی، سلاح‌های گرم اصلاح‌شده و یک چاقو بزرگ برای کشتن راه خود از طریق ماموریت‌های اصلی خود را پیدا خواهند کرد. ماموریت‌های جانبی شامل liberating، کشتن حیوانات نادر و نجات گروگان‌ها می‌شود. Stealth با امتیازات مجازی بیشتر، معادل نقاط تجربه پاداش داده می‌شود. این بازی همچنین شامل تعداد زیادی کلید مخفی است که وقتی پیدا می‌شود، پاداش مفیدی برای کمک به بازی را باز می‌کند.

  دانلود سیو Far Cry 3 : Blood Dragon

  [PC] Far Cry 3 : Blood Dragon Save Game

  ناشر: Ubisoft
  توسعه دهنده:-
  نوع: fps
  شرح:
  فریاد ۳: اژدهای خون یک شوخی نیست. نه، بازی خوب است و به تازگی توسط Ubisoft تیم مونترال در اختیار ما قرار گرفت. آماده‌سازی برای شیرجه زدن به یک نئون آبی کاملا مسدود شده که تعداد زیادی عکس از فیلم‌ها و مجموعه از دهه ۸۰ را پوشش می‌دهد. یک هذیان گویی به کلی ساختگی است،

  دانلود سیو Far Cry 3 : Blood Dragon

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.
  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر