دانلود سیو Far Cry

  Far Cry نام بازی‌های ویدیویی سوم‌شخص است که همه آن‌ها توسط Ubisoft منتشر شده‌اند. اولین بازی، Far، توسط Crytek برای اکران نرم‌افزار CryEngine ساخته شد و در مارس ۲۰۰۴ منتشر شد. در نتیجه Ubisoft این حق را به دست آورد و بخش عمده‌ای از توسعه توسط Ubisoft مونترال همراه با کمک دیگر Ubisoft satellite انجام شد. بازی‌های زیر در این مجموعه از یک نسخه Ubisoft از the، the Dunia که برای بازی در دنیای آزاد امکان پذیر است استفاده کرده‌اند. پنج بازی اصلی در این مجموعه به همراه سه توسعه مستقل وجود داشته‌است؛ اولین بازی که در ابتدا برای مایکروسافت ویندوز گسترش یافت، تعدادی از بنادر را برای کنسول‌های بازی رایانه‌ای دید.

  بازی‌های Far Cry، به خاطر سابقه توسعه آن‌ها، هیچ عناصر روایت مشترکی ندارند، بلکه در عوض، موضوع قرار دادن بازیکن در محیطی بیابانی را به اشتراک می‌گذارند که در آن باید به مبارزه با یک یا چند فرد مستبد که منطقه را کنترل می‌کنند و همچنین بر ضد حیوانات وحشی که در فضاهای باز پرسه می‌زنند، کمک کنند. بازی‌های Cry دور یک کمپین تک بازیکنی قوی با عناوین بعدی است که حمایت از فعالیت‌های مشترک را ارایه می‌دهد. این بازی‌ها همچنین گزینه‌های تولدت رقابتی و توانایی کاربران برای ویرایش نقشه‌های بازی‌های این بازی‌ها را ارائه می‌کنند.

  دانلود سیو Far Cry

  [PC] Far Cry Savegame

  ناشر: Ubisoft
  توسعه‌دهنده سیستم: Crytek
  نوع: fps

  شرح:
  فریاد دور یک بازی اکشن در اولین فردی است که در آن به عنوان جک کارور، مردی با سابقه طولانی که تصمیم گرفته‌است خود را در یک مجمع‌الجزایر استوایی منزوی کند تا زندگی آرامی را رهبری کند، بازی می‌کند. متاسفانه، گروه نیرومندی از مزدوران مسلح به دندان روی جزیره. تو چاره‌ای جز جنگیدن نداری که زنده بمونی. از شجاعت، مهارت‌ها و ingenuity برای مبارزه با دشمن استفاده کنید.

  دانلود سیو Far Cry

  نصب و راه اندازی :

  سیو را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج سازید و و در پوشه بازی کپی کنید.

  وضعیت
  % ۱۰۰

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر